שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתי עזריה תוציא את אוסידון קטן תעזור לבני לם בחינם למען מכבי נתניה
12-Jan-2016, 15:46
הודעה: #1
נתי עזריה תוציא את אוסידון קטן תעזור לבני לם בחינם למען מכבי נתניה
נתי עזריה לפעמים בן אדם צריך להיות מעל החיים האפורים מעל הצביעות מעל הערמומיות
להראות שלא כל דבר זה כסף לא כל דבר זה אינטרסים לכן מה שאני הולך לבקש ממך זה דבר קשה דבר שהוא מעל האדם הממוצע !!!

מכבי נתניה בצרה וכשאנחנו בצרה אנחנו מתאחדים , בני לם מתעקש לקבל אותך כאיש אמון לעבוד איתו כעוזר מאמן , הוא יכול לפספס את ההזדמנות הגדולה להציל את הקבוצה ולצרוב את התודעה בעיר שרק מאמן נתנייתי יכול להחזיר את הימים הטובים של פעם .

אני מבקש ממך להודיע שאתה מוכן לעזור לבני לם בחינם על מנת להוציא את העז שהכניס דורון אוסידון למו"מ עם בני לם ובכך בני אתה וגיא צרפתי תאמנו יחד את מכבי נתניה
אתה תאמן ותתנו לצרפתי לסדר קונוסים

לא הכל זה כסף בחיים מכבי נתניה נתנה גם לך הרבה הגיע הזמן להחזיר לה בגדול , זה הכל ג'וב של 5 חודשים , ואם תצליחו להציל את נתניה מירידה העבודה שלך מובטחת לצידו של בני לם , תראה גדלות נפש ומכאן אני קורא גם לחיים בר או לברוך חסן לתת פעם בשבוע אימון אישי וטאקטי לבלמים , ולפיזה וגדי מכנס אימון אישי פעם בשבוע למגינים , לעודד מכנס ולגריאני ולביא אימון שבועי פעם אחת להתקפה , בחינם ללא אינטרס , בחינם ללא כל פניה , בחינם ללא כל תמורה , רק מאהבה ונתינה למועדון שעשה אתכם !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
נתי עזריה תוציא את אוסידון קטן תעזור לבני לם בחינם למען מכבי נתניה - זאב רווח - 12-Jan-2016 15:46

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים