שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש...
22-Nov-2015, 10:37
הודעה: #9
חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש...
לא הייתי במשחק אתמול ולכן קשה לי לדבר בהרחבה. למיטב הבנתי מהמידע שהגיע אלי עטר לא שינה דבר- אם כבר לרעה(כמו למשל הציוות של חיימוביץ׳ ומישצ׳נקו שלשלומי דורה לקח משחק אחד- נגד הפועל חיפה- להבין שזה לא יכול לעבוד- מה שאומר שנתקענו עם ירין ״טעיתי״ חסן- מה שמעלה שוב את השאלה למר שלומי דורה- איך שיחררת את שני הבלמים הכי טובים שלך בטרום עונה לרעננה ועל חשבונם הבאת את חיימוביץ׳ לשנת פרישה???)- וזה מאוד מאכזב אותי. חשבתי שעטר יחזור להיות עטר האמיץ של פעם שזורק למערכה 2-3 ילדים בני 18-19 שלא מפסיקים לרוץ במקום להמשיך לתת קרדיט לאסופת השחקנים שקובצה כאן מספסלים של קבוצות תחתית כשהמושיע אמור להיות שחקן גמבי שהגיע מהליגה במלטה שהפועל נצרת עילית בטח לוקחת שם אליפות בחצי הילוך. עם כל הכבוד לבארי- זה בדיוק סוג השחקנים ש*לא* ישאירו אותך בליגה!(גם אם תגידו לי שהוא היה נפלא אתמול- כי הוא באמת שחקן טוב- אבל חייב סביבו עוד שחקנים טובים לעומת אחד כמו ערן לוי שיכול להסתדר גם עם כמה בולי עץ סביבו- העיקר שידעו לרוץ מהר...).
כל ההתנהלות הגרושניקית בקיץ הולכת לעלות הרבה מאוד כסף בינואר. אני מנחש שימצאו מאיפה להביא- אחרת אין לקבוצה הזו סיכוי לשרוד גם עם מוריניו על הקווים. הצמד אוסידון ודורה עשו כאן עבודה נפלאה בהחרבת הקבוצה. זו לא מכבי נתניה. אין מכבי נתניה. אם מכבי נתניה עם תקציב מינימום עולה בלי אף שחקן בית(ואל תגידו לי שאין כי זו אגדה! המחלקה הזו כבר 20 שנה מייצרת את אותה סחורה בינונית רק שפעם ידעו בכל זאת לנצל אותה נכון ובשנים האחרונות משום מה מעדיפים להביא בינוניות מבחוץ במקום להביא איכות מבחוץ והתוצאות מדברות בעד עצמן) זו פשיטת רגל! האסופה הזו גורמת לי בחילה! גורמת לי לרצות להקיא ולצאת לאיזו חופשה ממכבי נתניה ומהכדורגל הישראלי אבל בכל זאת יש לאסופה הזו את סמל היהלום על החולצה וזה חזק מהכל! נקווה לימים טובים יותר. שבוע טוב מברצלונה. כאן לפחות כולם מחייכים:-)

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (2222-1111-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש... - עידן444 - 22-Nov-2015 10:37

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים