שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עושה מזרחי כל השבוע?
25-Oct-2013, 22:04
הודעה: #21
מה עושה מזרחי כל השבוע?
(25-Oct-2013 21:54)אופיר34 כתב:  
(25-Oct-2013 21:25)טל.מ כתב:  
(25-Oct-2013 20:57)אופיר34 כתב:  התגובות צפויות ואפילו מוצדקות (בחלקן).
היום ניצחה הקבוצה שהגיעה לה לנצח ואת זה אי אפשר להכחיש.
הרצליה סגרה את השחקנים המרכזיים שלנו, יצאה להתקפות מסודרות ,הגיעה למצבים (כמו כל קבוצה שמגיעה מולנו למצבים) וניצחה בצדק.
מלבד רבע שעה בסוף המחצית הראשונה ועוד 5-10 דקות בשנייה לא היינו קיימים היום. משחק הגנה מחפיר של הקבוצה בראשותו של עידו לוי (מתי יגיע היום המיוחל שהשחקן הזה ילמד לתת פס מדויק ???), חוסר לחץ על היריב ובעיקר אפס לחימה. הקבוצה שרצתה יותר ניצחה.
את החילוף של סופר אני עוד מקבל (כי טובול זה פשוט שק תפו"א), אבל החילוף של כחלון באקסברד באמת נשגב מבינתי. אין אחד שלא ראה שרן רול מדקה 60 התחיל לשפוך לאגר, למה לא להחליף אותו עם קאיודה ?? באמת לא ברור.

לסיכום, למרות ההפסד הזה אני עדיין טוען שאנחנו איכותיים מהשאר .וכן אלון, מזל לא נמשך שבעה משחקים. ניצחנו והבאנו נקודות בגלל האיכות ולא בגלל המזל, ואת אז ראינו אפילו היום בניצול מכסימלי של שני המצבים היחידים שהגענו אליהם.
אז בוא נרגע (כמו שאנחנו עושים בכל שנה...) ולא נצא בהצהרות. ההפסד הזה אולי יעיר כמה שחקנים שחשבו שהשם שלהם מספיק בשביל לעלות.

ואני טוען שהבעיה בעמדת המאמן .. הוא לא טל בנין, הוא יודע כדורגל הוא יודע לאמן אבל עדיין אתה רואה כל שבוע דברים שלמעלה מהיציע נראים תמוהים.

אז אתה טוען.... טענת כל כך הרבה דברים בשנים האחרונות והנה אתה טוען שוב....
זה פשוט משהו איתך. 7 מחזורים קולך כמעט לא נשמע פתאום מפסידים ומי מפוצץ את הפורום ? נביאנו הדגול בעל פתרונות הקסם והידע המופלג.
אז עכשיו המאמן לא מתאים. אותו מאמן שמישהו טען שאחד עם רזומה כזה בחיים לא יגיע לנתניה. אותו אחד גם טען נדמה לי ששחקנים של ליגת העל כמו מנשה ,ערן לוי ולויטה לא ידרכו פה....
אז אני רואה מה שאני רואה ואתה אל תקבע מה תמוה ומה לא (במיוחד שאתה לא נוכח בחלק מהמשחקים).
אני יודע שהימים הקרובים אלה הימים שלך ואתה גם מקבל גיבוי פה מכמה חיילים שלך אבל אני לא מוכן להשתתף בחגיגה הזאת.
את הסיכומים אתה יודע מתי עושים.

וואלה אתה היסטרי ...
תוריד הילוך שתה מים ותירגע.
אני להבדיל ממך שקול מאוד וזכותי לטעון שיש בעיה. אמרתי את זה גם כשניצחנו גם כשיצאנו תיקו והנה גם אתה אומר את זה (לא מבין את החילופים , חולשה בהגנה וכל זה קורה שבוע אחרי שבוע) אבל לאחרים חוץ ממך אסור להתבטא.
הקבוצה הזו לא שלך לא הבייבי הפרטי שלך ולכולם יש זכות להביע דעה בלי שאדון אופיר יקטול אותם סתם כי הוא פשוט עיוור וחסר מושג.
אז כן אני לא מבין את המאמן לא מבין את ההחלטות שלו וזכותי המלאה לומר את זה בלי שאדון אופיר ההיסטרי יתנפל.
לא מבין מאמן שמכניס שחקנים כמו כחלון לתפקידים שלא מתאימים להם או בדקות שצריך להשיג את השלישי, לא מבין מאמן שעולה עם פרץ במשחק הראשון אחרי שלא תורגל במשחקי האימון, לא מבין מאמן שכל שבוע מעלה בדקה ה35 את קובי חסן כי משהו לא דופק וכו וכו.
לא מבין מאמן שבנה קבוצה איטית , לא מבין מה השיטה ואיך נתניה משחקת.
איפה הבעיה שלך ?
שמע באמת פתח פורום אחר או עזוב כבר את כולנו לנפשנו. אתה פשוט לא שפוי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
מה עושה מזרחי כל השבוע? - טל.מ - 25-Oct-2013 22:04

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים