שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דיון עונת המלפפונים
03-Jul-2015, 11:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jul-2015 על ידי 12:36 עידן444.)
הודעה: #1
דיון עונת המלפפונים
בואו נרכז את הדיון בנושא עונת המלפפונים בדף זה. אני חושב שזה יקל על כולם.

בכל זאת כשמדובר בנתניה גם השחקנים שלנו שחתומים הם סוג של מלפפונים שלא ברור אם אכן יהיו כאן בעונה הבאה.
מאוד מקווה שכל מי שחתום\מעוניינים לממש עליו אופציה אכן ישאר, לרבות דיא, ערן לוי, רומאריו וגם עומר פרץ הוא שחקן כלבו חשוב למרות שבעיני הוא מעבר לשיא. לדעתי בעמדת הקשר האחורי לצד רומאריו הוא יספק את הסחורה וישלים קישור מרכזי קשוח שלא יאפשר טיילת כפי שהיתה בתקופת יוסי מזרחי עם צמד הליצנים צלישר וגבי(בטח עדיף על השם החם בימים האחרונים שאגיע אליו בהמשך).
גם השארתם של ויקי כחלון, עידו לוי, ירין חסן, רן רול(בשכר סביר), וניר אברג'יל(בשכר נמוך) נחוצה כאשר התקציב מוגבל- לא נוכל להביא טובים מהם.
ממחלקת הנוער אני מצפה לראות את שני המצטיינים מוקפצים לבוגרים- דין גל כשוער שני ואביב אברהם. גם ראול גרשומוב יכול להשתלב בסגל.

לגבי המועמדים-
אלכסנדר דוידוב בעיני רכש מעולה והלואי שיגיע.
גם שובל גוזלן יכול להיות אופציה טובה.
לגבי שחר הירש שמעתי הרבה דברים לא טובים אבל חלוץ עם מהירות כשלו נחוץ והאמת שאם זה או הוא או כליבאת- אני מעדיף אותו.

אני ממש לא מבין את ההתעניינות שלנו בשי אבוטבול. הבחור גמר את הסוס. לא נייד. לדעתי לא יכול להשתלב טוב עם רומאריו- לדעתי הם ירכיבו יחד מרכז שדה איטי וכבד. מעבר לזה מדברים על דמות לא חיובית בחדר ההלבשה וגם חיבור לאנשים מפוקפקים מחוץ למגרש. לא הייתי רוצה לראותו מגיע- מה גם שהוא יגיע על משבצת "השחקן הבכיר והמנוסה" ובשכר מכובד. מיותר!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
דיון עונת המלפפונים - עידן444 - 03-Jul-2015 11:05

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים