שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - בני סכנין
27-Apr-2015, 13:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Apr-2015 על ידי 13:48 אייל ס.)
הודעה: #40
RE: מכבי נתניה - בני סכנין
טל,הדיסוננס כאן הוא מביא אותנו למקומות לא ברורים....
מצד אחד במידה ויש מישהו שיכול ומוכן,עדיף לו למצוא דרך לנווט כולל הגרעון.
מצד שני,במידה ויש מישהו שרוצה אך הגרעון גדול עליו,הקבוצה תיהיה גדולה עליו גם אחרי הפרוק,כי צריך לבנות הכל מהתחלה כולל מועדון שישרוד בליגת העל למרות הפחתת 9 הנקודות שזו משימה לא פשוטה.

הקיצר,במידה ונגיע לפרוק שרידי האופטימיות שנשארו לי אחרי שה8/9 מיליון גרעון שהפכו ל10 ואחרי שבועיים הפכו ל15,יחלפו ויעלמו להם בין גלי הים התיכון.

אלון,אין יחסית ולא יחסית...יש מצב נתון שכולל בתוכו גרעין של מקללים שרק תיתן להם סיבה יקללו ויש צביקה בן יעקב ורועי כהן וחבריהם שרק תיתן להם ימכרו לאותם גרעין מקללים סיפור שיהפוך כל אדם טוב לאיש הרע ויש עיתונות מקומית שמחפשת צהוב ויש גם אותנו כאן ובפייסבוק שבימים קשים יודעים יותר טוב מכולם....ולכן ולמרות ההמון רצון טוב שיש לי(שגורם לי כל פעם מחדש להיות מופתע מעצמי),במידה ויקרה נס ותוקם קבוצת רוכשים אני המליץ להם לצאת ב"קול קורא" לאוהדים ולמרעילי הבארות ולעיתונאים ולפרנסי העיר ולפרט בצורה חדה וברורה מהם עומדים להשקיע ב5 שנים הקרובות/איך זה עומד להתחלק בין תקציב שחקנים/צוות מקצועי/מנהלות,משמעות מכירת הנכסים ועוד....על מנת שאיש לא ייצר ציפיה ואם מישהו מאותם אוהדים/פרנסי העיר יחשוב שהוא יכול לעשות זאת טוב יותר,יהיה לו זמן נקוב,לקחת מהם את המושכות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מכבי נתניה - בני סכנין - אייל ס - 27-Apr-2015 13:41

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים