שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגיע הזמן לתת להם צ'אנס בהרכב
05-Apr-2015, 12:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Apr-2015 על ידי 13:07 ORENARIEL.)
הודעה: #1
הגיע הזמן לתת להם צ'אנס בהרכב
אף אחד לא יודע מה יהיה ומי יישאר פה עונה הבאה, אבל מה שבטוח ששחקנים כמו אביב אברהם וראוי גרשומוב יהיו פה
חייבים לתת להם הזדמנות בהרכב לבנות אותם לגבי העונה הבאה ולראות איך הם מתפקדים ואם אפשר לבנות עליהם
זה הזמן הנכון ביותר לתת להם דקות כשאנחנו עם רגל וחצי נשארים בליגה, אם לא עכשיו אז מתי כן?!?
לגבי ראול גרשומוב בדקות שהוא שיחק כולם ראו שיש לבחור כשרון ולדעתי הוא יכול להיות שחקן טוב מאוד בליגת העל.. (בתנועות שלו הוא מזכיר לי שחקן גדול שמשחק בריאל מדריד) חייבים לתת לו את הצ'אנס ולפתוח בכל המשחקים עד לסיום העונה!.. אבל רוני לוי בחיפה לא היה מטפח ונותן צ'אנס לצעירים וזו אחת הטענות שהיו לאוהדי חיפה כלפיו.. אני רוצה להאמין שהוא השתנה וכן ייתן צ'אנס אז עם כל זאת לפחות לתת לראול מחצית אחת מלאה בכל משחק אם יש פחד שנפסיד וכו'
אני רואה בראול שחקן בית בתור אחד שמתגורר בנתניה והוא אוהד את הקבוצה רק חבל שהוא לא שייך לנו.. אבל בכל מקרה צריך לבנות עליו כמו שבנינו את אבו עביד
מה אתם חושבים לגבי החובה לשתף את השחקנים הצעירים שלנו, שחקני העתיד של הקבוצה? ראול, אביב אברהם ונבו מזרחי
לתת לדין גל לעמוד משחק שלם או לפחות מחצית בשער!! לתת לילד להשתפשף
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
הגיע הזמן לתת להם צ'אנס בהרכב - ORENARIEL - 05-Apr-2015 12:59

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים