שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רק עכשיו אנחנו מתחילים להבין איזה פספוס העונה הזאת
21-Feb-2015, 21:53
הודעה: #1
רק עכשיו אנחנו מתחילים להבין איזה פספוס העונה הזאת
יכולתי להתחיל לשבח את השחקנים על משחק כמעט מושלם וניצול הזדמנויות מצויין , יכולתי לגמור את ההלל על רוני לוי אבל לא , אני מאוכזב על הנקודות נגד הפועל חיפה , אני מאוכזב על הנקודות נגד רעננה , ומכבי פ"ת בסיבוב הראשון ...על הגניבה של השופטים הן נגד קריית שמונה והן נגד אשדוד ...

אבל די לא רוצה לבכות על החלב שנשפך כי אחד הגורמים העיקריים היו הבעיות הכספיות שייצר אלי שגב ואי אפשר להלביש הכל על השחקנים או המאמנים הראשונים למרות שיש להם גם חלק ניכר באיך שנראינו ...

ועכשיו לעיקר הדברים רק חמור מאוהדי נתניה אלו "שעוזרים" לא בא לאלי שגב וקונה ממנו את לארי קיודה , תוך שנתיים עם רוני לוי הוא שווה 4 מליון יורו !!! אם לאלי שגב יש שכל שייקח הלוואה עד שנתיים וירוויח את כל כספי העונה שהשקיע !!!

מכבי נתניה זה לא רק לארי קיודה זה גם ערן לוי , זה גם שחקני הקישור האחורי ומזל טוב לבומבה פירס צריך עוד כמה כאלו , עוד מילה לאריאל הרוש שבעצמו הביא את הנקודות לנתניה במצב של 1-2 , ההצלה ברגל מכפה על גול אחד שנכנס נגד מכבי ת"א אם לא ההצלה הזאת יכולנו להיות במצב שונה ...

לסיום רק דבר אחד : האם אתם מאמינים שאפשר לנצח את מכבי חיפה בחיפה ? אני מאמין מי מצטרף ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
רק עכשיו אנחנו מתחילים להבין איזה פספוס העונה הזאת - זאב רווח - 21-Feb-2015 21:53

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים