שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מזרחי- תודה!
17-Jan-2015, 0:11
הודעה: #1
יוסי מזרחי- תודה!
השבוע יוסי מזרחי הוכיח שהוא אדם מזן אחר בכדורגל הישראלי. כמו שהוכיח זאת שהתפטר מאימון מכבי ת"א לאחר פיטורי אבי נימני שהיה המנג'ר שלו, כך גם פעם. אני מעריך שבעצם ההתפטרות שלו הוא ויתר על מעל מיליון ש"ח. לא רבים האנשים שעושים זאת. יוסי כן. יוסי הוא גבר! מפתיע אותי שהוא הרים ידיים, אבל אני מניח שבדיוק כמו שיש הרבה בקהל ובתוך המערכת שלא יכולים לראות אותו יותר, גם הוא כבר לא יכול לראות אותנו ואת הקבוצה שהוא בנה ולא חושב שהאמין שזה מה שהוא יקבל מהחבורה הזו שהוא אסף כאן.

האשמה היא כולה שלך מר יוסי מזרחי, ואתה יודע זאת. כשהכל ישקע ותשב בביתך בירושלים אתה גם תודה בזה. זו אולי השנה השחורה ביותר שלך בכל שנותיך כמאמן כדורגל ואתה אחראי לכך. אל תאשים אף אחד אחר!

אני רוצה להודות לך על עונה נפלאה בעונה שעברה. עליונות כזו לא נראתה בליגה הלאומית מעולם. לא מעניין אותי שהכדורגל לא היה גדול. באת לבצע משימה, ולבצע אותה הכי מהר שאפשר ועשית זאת בצורה חלקה.
מעבר לזה המסע בגביע היה נפלא ומבחינתי נכנסת להיסטוריה המפוארת של המועדון הזה. אני לא חושב, וההיסטוריונים ביננו יכולים לתקן אותי, אם היה מאמן שהוביל את מכבי נתניה מתישהו בעבר מהליגה השניה עד לגמר הגביע. זה היה מרגש. זה היה כיף גדול. זה החזיר לנו הרבה מהגאווה האבודה. חבל שהגענו רק פסע מהדובדבן, אבל בשבילי לראות 24,000 אוהדי מכבי נתניה, כמעט כמו הכמות שליוותה את הקבוצה בזכיה ב 78', בשנת 2014 אחרי מעל 30 שנה ללא תואר- זה היה דבר מרגש והוכחה לעד כמה הפוטנציאל של המועדון הזה עוד גדול יותר ממה שכולם מתארים לעצמם.
ההישג הזה הוא שלך יוסי!
חבל שהפרק שלך איתנו נגמר בטעם מר כל כך. אני בכל זאת מקווה שתזכור מאיתנו, האוהדים, גם את הרגעים היפים. קיבלת המון אהבה. אתה איש צנוע ורציני ולא תמיד החזרת אהבה , אבל לא הפסקת לפרגן לקהל הנפלא הזה.

אני מתנצל בשם אוהדי מכבי נתניה על הקומץ שירד לחייך ואיחל לך דברים נוראיים. מניח שמדובר באנשים שאפילו אין להם מושג ולא שולטים במה שיוצא להם מהפה.

אני מקווה שתיקח מהתקופה הזו במכבי נתניה את העונה שעברה הנהדרת שהחזירה למועדון הזה הרבה מכבודו האבוד, ולא את החודשים האחרונים שהפכו עבור כולנו לסיוט.
תודה לך יוסי, איש טוב ומיוחד!
בהצלחה בהמשך הדרך!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
eliahu (1717-0101-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
יוסי מזרחי- תודה! - עידן444 - 17-Jan-2015 0:11