שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יהיה מאוד קשה נגד בית"ר ירושלים אפשר לנצח סומך על השחקנים ועל מזרחי
28-Oct-2014, 10:17
הודעה: #9
RE: יהיה מאוד קשה נגד בית"ר ירושלים אפשר לנצח סומך על השחקנים ועל מזרחי
(28-Oct-2014 8:39)davidb7 כתב:  
(28-Oct-2014 1:19)זאב רווח כתב:  קשה ראיתי בטלויזיה את בית"ר ירושלים והם מאוד מאוד נמרצים עד הדקה שאחרי שהשופט שרק לסיום !! התלהבתי מהלחימה והכושר הגופני שלהם !!

מבחינה אישית שחקן שחקן גם לנו יש כלים טובים אבל הכושר הגופני כן קובע

אם צריך מזל שיבוא במשחק נגד בית"ר ירושלים
התעוררת אפי...משחק חסר סיכוי...הקבוצה עם הכושר הגופני העדיף מאד תנצח שזו ביתר...מתחילת העונה מדברים כולם על הכושר הירוד של הקבוצה..הנצחון המזליקי בשבת לא הופך אותנו לקבוצה אלא רק שינה את מעמדנו בטבלה...כל הגבהה לקוראץ תגמר במצב או גול...הקבוצה עדיין חלשה מאד מאד...
העיקר שכשהפסדנו היינו חלשים והגרועים בליגה ושניצחנו זה מזליקי... יפה... טוב לדעת... מה אני אגיד לכם- הניצחונות של הפועל ת״א, ק״ש, והפועל חיפה עלינו היו ממש תצוגות תכלית!
ולגבי הנקודות הרציניות שאנשים כאן העלו- בית״ר קבוצה עם כושר גופני טוב יותר. יכול להיות, אבל יש לה גם פחות יומיים לנוח ולהתכונן וזה משמעותי.
לגבי צורת המשחק של בית״ר- לי זו נראית קבוצה שמאוד נוח לה לבוא כאנדרדוג, חדורת מוטיבציה ועם הרבה התלהבות, ולשחק על התקפות מתפרצות. אם נתניה תשחק במערך דומה למערך בשבת יש לי תחושה שבית״ר מאוד תתקשה.
ו... גם הגיע הזמן שקאיודה יכבוש, והפעם זה גם יקרה. משחק טוב של אריאל הרוש דווקא בטדי ואנחנו חוזרים עם נקודה לפחות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: יהיה מאוד קשה נגד בית"ר ירושלים אפשר לנצח סומך על השחקנים ועל מזרחי - עידן444 - 28-Oct-2014 10:17

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים