שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בגלל התנהלות אוהדים זאת העונה האחרונה של אלי שגב כנראה
29-Aug-2014, 12:41
הודעה: #18
RE: בגלל התנהלות אוהדים זאת העונה האחרונה של אלי שגב כנראה
(29-Aug-2014 12:32)אופיר34 כתב:  
(29-Aug-2014 12:19)אלון כתב:  אני לא אוהב את כל הנושא הזה שבעלים מאים שאם האוהדים לא יתנהגו יפה הוא יעזוב ואז שאחרי ש20 אוהדים מקללים הוא עוזב.מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס.תראו את אלונה ברקת ויעקב שחר,עם מה הם התמודדו ובעזרת סבלנות לאן הגיעו.אני נגד אותם מקללים אבל חלאס עם כל האיומים האלה שאם לא תתנהגו יפה אני עוזב....אנחנו לא מחנכים ואני לא מתכוון לריב עם אנשים ביציע כדי לא להבריח את הבעלים...

אתה שמעת את הבעלים מאיים ?
למה להדביק דברים לשגב שלא היו ולא נבראו (וגם אם לא דברת עליו זה מה שמתפרש מדבריך) ?
ודרך אגב גם אלונה וגם שחר איימו בעבר שיעזבו אם האוהדים שלהם לא ישנו את דרכם (אלונה אחרי האבנים שזרקו על עזורי ושחר במקרה טוואטחה).
אז זה נחמד לשבת בבית מול המחשב ולכתוב את מה שאתה כותב אבל כנראה שאתה מגיע לקבוצת כדורגל מבלי שאף אחד הכריח אותך, שופך עליה מליונים, משקיע בה 25 שעות ביממה על חשבון העסקים והמשפחה שלך ומקבל קללות וביקורות אין סוף כנראה שאפשר להבין למה יש מחשבות על למה אני צריך את זה.

מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס,אנחנו לא המצאנו את נושא המחאות וההפגנות.מצידי שההנהלה תרחיק את כל המקללים וכך יהיה נעים יותר במגרש.כל שאני יכול לעשות זה לכתבוב ולבקש מאותם מקללים שיפסיקו(ואני עושה זאת לא מעט).אי אפשר לשלוט על כל הקהל כמו רובוטים ולצערי זה הכדורגל(ולא רק בישראל).
התגובה שלי באה לנושא הפוסט ולא למחשבותיו של אלי שגב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: בגלל התנהלות אוהדים זאת העונה האחרונה של אלי שגב כנראה - אלון - 29-Aug-2014 12:41

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים