שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ככה בונים קבוצה יוסי?
18-Aug-2014, 16:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 16:57 Shaul.)
הודעה: #81
RE: ככה בונים קבוצה יוסי?
(18-Aug-2014 14:03)זאב רווח כתב:  צודק לגבי חלוץ במקום בן שושן ואור ברוך הייתי מעדיף את קולאוטי או פריצה אבל מה לעשות ששחקן כמו גוזלן או הירש לא יציבים בגילאים שלהם ??

לגבי דודו סראנסה נחכה עד ינואר ונדבר אז כי הפיצוי שתתן לו עכשיו שווה לכסף שירוויח עד ינואר

לא יציבים?
תרשום ושמור!!!
גוזלן מסיים עם 12 כיבושים מינימום.
שחר הירש עם 8 כיבושים מינימום.
מי שגולר , לא צריך זמן התאקלמות .

(18-Aug-2014 13:19)טל.מ כתב:  חלוץ נורמלי - שחר הירש זה אחלה חלוץ. אבל הפועל פת כבר השאילה אותו. לגוזלן לא פנינו. זה שברקוביץ בלבל לו את המוח לא אומר שמזרחי לא היה גורם לו לחשוב אחרת. אם לא תנסה בטוח לא תצליח. אלטמן למיטב זכרוני משחק על אחת הכנפיים, בו נאמר במקום רול ? מוכשר ממנו בהרבה.

לגבי דודו - האחד והיחיד פשחצקי מדווח שאחרי שתי זריקות לסחוס הוא חייב בשבוע מנוחה. השחקן כבר חודשיים בארץ ואולי התאמן שבוע ברצף ... בטח בעוד שבוע שבועיים הוא יצטרך לטוס לברזיל לבוררות שלו. עשו לי טובה ... שישחררו אותו כבר ודי, יגיעו להסכם פיצוי ובכסף שינחיתו עושה משחק שגם יכול לשחק. לגבי חלוץ 9 - מאיזה כסף ? אני קורא שמזרחי רוצה את בן שושן ואולי את עומר פרץ .. במה הוא ישדרג אותנו ?

בעסקים קורה לפעמים שלא פוגעים במוצר מסויים אז במקום להשאיר על המדף מורידים את המחיר ומנקים את המוצר , ומגלגלים את הכסף שוב!
מסכים איתך , נפלנו עם דודו קורה גם לגדולות ביותר, שלם פיצוי מדברים על 60000 יורו , אוקי מעצבן אין מה לעשות , אבל ישאר מהחוזה הזה עוד 160000 יורו ( במידה ואילו הסכומים) בסכום כזה אפשר להנחית קשר טוב או חלוץ, זאת דעתי.
ההמתנה עד ינואר רק תגדיל את הנזק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: ככה בונים קבוצה יוסי? - Shaul - 18-Aug-2014 16:50

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים