שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 4 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"יוסי, תעשו טובה תעיפו את מכבי נתניה"
19-Mar-2014, 0:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Mar-2014 על ידי 0:14 אייל ס.)
הודעה: #36
RE: "יוסי, תעשו טובה תעיפו את מכבי נתניה"
(18-Mar-2014 22:47)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  
(18-Mar-2014 22:35)אייל ס כתב:  יגאל יקירי ושכני היקר,לו היו במדינת ישראל 1/3 מהתושבים דומים לך רק בחלק מהדברים היינו במקום אחר ובמילים אחרות,למרות שגדלת בסביבה סוציואקונומית דומה לסביבתו של שי עטר אתה האנטיטזה שלו,
ולמרות,צר לי לחלוק עלייך ולמרות שמשרת במילואים לא מעט למרות שהבנים של בני המחזור שלי כבר ממעטים להגיע,לא מקבל גישה ששרות במילואים הוא סיבה לקבלת אישור להשתלח בגסות ובחוסר נימוס על מנת לייצר רייטינג.

תגיד לי מאיפה אתה יודע באיזה סביבה סוציו אקונומית גדלתי? כדאי לך לשמור על הפה שלך ומהר

שי יקירי,אתה מזכיר לי ת'בדיחה של "תפוס אותי חזק לפני ש....",אז בחייאת שי,במקום להשתמש במשפטים בלי קבלות,אתה מוזמן להציג קבלה ולא בקופה.

(18-Mar-2014 22:47)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  [quote='אייל ס' pid='9473' dateline='1395167734']
יגאל יקירי ושכני היקר,לו היו במדינת ישראל 1/3 מהתושבים דומים לך רק בחלק מהדברים היינו במקום אחר ובמילים אחרות,למרות שגדלת בסביבה סוציואקונומית דומה לסביבתו של שי עטר אתה האנטיטזה שלו,
ולמרות,צר לי לחלוק עלייך ולמרות שמשרת במילואים לא מעט למרות שהבנים של בני המחזור שלי כבר ממעטים להגיע,לא מקבל גישה ששרות במילואים הוא סיבה לקבלת אישור להשתלח בגסות ובחוסר נימוס על מנת לייצר רייטינג.

תגיד לי מאיפה אתה יודע באיזה סביבה סוציו אקונומית גדלתי? כדאי לך לשמור על הפה שלך ומהר

שי,מה זה סביבה סוציואקונומית

(18-Mar-2014 22:47)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  
(18-Mar-2014 22:35)אייל ס כתב:  יגאל יקירי ושכני היקר,לו היו במדינת ישראל 1/3 מהתושבים דומים לך רק בחלק מהדברים היינו במקום אחר ובמילים אחרות,למרות שגדלת בסביבה סוציואקונומית דומה לסביבתו של שי עטר אתה האנטיטזה שלו,

שי,מה זה סביבה סוציואקונומית?

שי,מה זה סביבה סוציואקונומית?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: "יוסי, תעשו טובה תעיפו את מכבי נתניה" - לואיס מריןןןןןןןןןן - 17-Mar-2014, 21:23
RE: "יוסי, תעשו טובה תעיפו את מכבי נתניה" - לואיס מריןןןןןןןןןן - 18-Mar-2014, 22:47
RE: "יוסי, תעשו טובה תעיפו את מכבי נתניה" - אייל ס - 19-Mar-2014 0:09
RE: "יוסי, תעשו טובה תעיפו את מכבי נתניה" - לואיס מריןןןןןןןןןן - 21-Mar-2014, 16:15
RE: "יוסי, תעשו טובה תעיפו את מכבי נתניה" - לואיס מריןןןןןןןןןן - 26-Mar-2014, 19:26
RE: "יוסי, תעשו טובה תעיפו את מכבי נתניה" - לואיס מריןןןןןןןןןן - 26-Mar-2014, 20:22

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים