שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הרכב הקבוצה למשחק
11-Mar-2014, 1:28
הודעה: #35
RE: הרכב הקבוצה למשחק
(11-Mar-2014 1:18)אופיר34 כתב:  בלה בלה בלה....
בנוהל הרגיל ובסדר הזה - טל, שאול ומרין המיתולוגי.....
כמו שקרה פעם או פעמיים העונה ,הקבוצה לא מנצחת שני מחזורים ברצף והופ זה מתחיל.... חלשים, גרועים, ואם היה ככה ואם היה אחרת....
באמת לא נמאס לכם ??
אז זה מה שהיה היום (ולדעתי אני בין הבודדים מבין המגיבים שהיה במשחק) :
אז כמו שדיווחתי במחצית הראשונה - 3 מצבים של 100% של אקסברד. רק בהזדמנות הרביעית זה נכנס. עפולה הגיעה לא פעם לרחבה שלנו אבל אי אפשר להגיד שהגיעה למצב אמיתי של גול.
מחצית שנייה - פה היתה קבוצה אחת רעבה שרצתה לקחת את המשחק ועוד קבוצה שבעה שחושבת שעלתה 10 מחזורים לפני סוף הליגה. עפולה רצה כמו מטורפת (בדיוק כמו ראשון שבוע שעבר), אנחנו כמעט לא הגענו למצבים, ואפשר להגיד שהגיע לעפולה רק בגלל הרצון וההשקעה. אהבתי בעפולה את מספר 10 שלהם,. שחקן קטן, טכני, מזכיר את ישארלוביץ. הייתי שם עין עליו.

כללית - יש נפילת מתח ללא ספק. אנחנו משחקים מול קבוצות שנלחמות על החיים שלהם וזה לדעתי יותר קשה מלשחק מול קבוצה שנלחמת איתך על תואר. אני לא מאוכזב מהתוצאה היום לאור כל מה שכתבתי פה.
יש לנו עוד 3 משחקים לפליאוף. צריך להוציא במשחקים האלה לפחות 5-6 נקודות ואח"כ בפליאוף לדעתי יהיה יותר קל דווקא.
שתו מים ותרגעו. משהו מאד חמור צריך לקרות כדי שלא נעלה. לכשזה יקרה נתפנה לשנה הבאה
\

ואתה נהייתה ״נחמן שי״ וזה יכול להיות משתי סיבות , או שאתה לא מוכן להודות שאתה טועה לפעמים , או שאתה רואה את הכדורגל בצורה שונה ומוזרה.
העלייה זאת הבעיה הקטנה , להיתקע עם מאמן חלש לשנה הבאה , זאת הבעיה הגדולה , ונרגיש את זה ביציעים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
הרכב הקבוצה למשחק - amir - 10-Mar-2014, 19:45
RE: הרכב הקבוצה למשחק - לואיס מריןןןןןןןןןן - 10-Mar-2014, 20:46
RE: הרכב הקבוצה למשחק - לואיס מריןןןןןןןןןן - 10-Mar-2014, 23:02
RE: הרכב הקבוצה למשחק - לואיס מריןןןןןןןןןן - 10-Mar-2014, 23:06
RE: הרכב הקבוצה למשחק - לואיס מריןןןןןןןןןן - 11-Mar-2014, 0:12