שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי אתה כפוי טובה כלפי אייל סגל
29-Jul-2018, 15:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jul-2018 על ידי 15:27 זאב רווח.)
הודעה: #1
ערן לוי אתה כפוי טובה כלפי אייל סגל
לא אכפת לי אם אתה ליונל מסי או כריסטיאן רונאלדו , בשבילי אתה מראה כפיות טובה כלפי אדם אחד , אייל סגל .

כשהיה כאן אלי שגב והביאו אותך מבית"ר ירושלים והציעו לך שכר גבוה לליגה לאומית שמחת להגיע , נתת את כל כולך למכבי נתניה גם בשעות משבר הכי קשות כשלא היה באמת כסף לטיטולים ...

ואחרי כן היית פצוע עם סבע ירדנו ליגה ונשארתם בכל זאת . למה ? כי האמת אחרי פציעה לא הייתה לכם דרישה כן כולל יואב כץ הבחבוח ....( הלארג' בטריפולטאית ) ....

הגיע אייל סגל נתן לך ולדיע את המקסימום אבל החלטת שאפשר לסחוט את הלימון ...למעשה אתה רוצה שאייל סגל עוד עונה שנתיים יאמר אני לא יכול להחזיק את מכבי נתניה .

בשבילי זה נקרא לירוק לבאר שאתה שותה ממנה
, יכולת לעשות זאת לאלי שגב ולא עשית , יכולת לעשות זאת לאוסידון עם כספי ציבור ולא עשית , דווקא לאדם כזה טוב מסור אתה מלכלך ומנסה להשפיל ? תתבייש לך !!!
אייל סגל שילם עד הגרוש האחרון לברק בדש למרות שמאז הגיע לא תרם לקבוצה ...למה ? כי היה לו חוזה ...האם יום אחד התאחרה לך המשכורת ? האם היה חסר לך מים מינרלים באחד האימונים ? איפה הבושה שלך ? למה מגיע לאייל סגל היריקה בפרצוף ???

אני בעד שיאריכו לך את החוזה בכל עונה עד שאתה תאמר לא יכול יותר , אבל לא יותר משנה ועוד שנה על מנת שתמשיך לשחק עם הלב ולשמש דוגמא לצעירים , אתה קפטן אמור להיות המוביל הנותן דוגמא כמו שצ'אבי אינייסטה היו בברצלונה ...האם אחד מהם התנהג כמוך ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
ערן לוי אתה כפוי טובה כלפי אייל סגל - זאב רווח - 29-Jul-2018 15:23

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים