שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קניקובסקי כנראה יגיע ואולסק כמעט בטוח ישאר , מה הלאה ?
18-Jul-2018, 17:27
הודעה: #6
RE: קניקובסקי כנראה יגיע ואולסק כמעט בטוח ישאר , מה הלאה ?
לגבי אולסק אני כבר למדתי שאי אפשר להישאר נאיבי ולהאמין לכתבה שבעצם אומרת "מכבי חיפה תלחצי ותסגרי את אולסק מהר הוא יחתום על חוזה בקבוצה אחרת בסוף" זה על הפנים כי ביום שהוא יסגור בחיפה אז ישבר הלב כמו עם חן עזרא.
עד שאני לא רואה בפייסבוק תמונה של השחקן עם חולצה קשה לי להאמין שהוא ישחק אצלנו בעונה הקרובה.
לגבי המחנה אימון נראה בתמונות שיש אווירה טובה ושזה בא גם עם ניצחונות (לא על חובבנים, ושאש שנה שעברה שיחקה נגד ביתר במוקדמות הליגה האירופאית) זה לגמרי יכול להוסיף לנו לקראת העונה הקרבה אבל צריך גם לשים לב שקבוצות כאלה לא באו מוכנות אלינו ולשיטה שלנו . אני חושב שלעונה הבאה הרבה קבוצות ילמדו את ה422 יהלום ונצטרך ללמוד לשחק בעוד דרכים. מה גם אני חושב שחשוב שיגיע עוד חיזוק לקישור כדי שבמקרה של פציעה לא נישאר שם חשופים כי לדעתי זאת החוליה הכי חשובה בעיקר בשיטה הזאת שמשחקים רק עם שלושה שחקנים בקו קישור שצריך לרוץ כל הזמן, לתקל ולמסור.
לצערנו הרכשים הבאים לא יהיו חלק מהמחנה אבל אני מקווה שסלובו וברדה ידעו להביא את השחקנים הנכונים שישתלבו חלק ויבואו בצורה מתאימה למרקם החברתי של החדר הלבשה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes Naktal's post:
זאב רווח (1818-0707-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: קניקובסקי כנראה יגיע ואולסק כמעט בטוח ישאר , מה הלאה ? - Naktal - 18-Jul-2018 17:27

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים