שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ובכן, זה לא נראה טוב
13-Jan-2018, 23:33
הודעה: #22
RE: ובכן, זה לא נראה טוב
בסופו של דבר ואיך שלא נהפוך את זה מכבי נתניה של 2017/18 לא יכולה לתת מענה מספיק איכותי מהספסל כאשר שלשה מהשחקנים הכי איכותיים ויציבים שלה לא משחקים (אביב, עלי, וורגוץ) והרביעי (קייטה) לא מצליח לחזור לכושרו מתחילת העונה.

העומק שלנו הוא הסיבה הראשונה לכאילו אליפות שכמה העזו להזכיר פה ויכול להיות שהוא יהיה גם סיבה לפספוס של הפליאוף העליון בסוף השנה.

אני עדיין חושב שהסגל הזה שהוא מלא ובכושר משחק גבוה יכול לשחזר את רמתו מהסיבוב הראשון . הכל פה עניין של מומנטום ואנרגיה שפשוט הלכה לאיבוד בשבועות האחרונים.

ועוד שתי מילים :

ערן והפנדלים - אין לי בעיה עם ההחלטה לתת לו לבעוט את השני. לא מדובר בילד. לערן יש אחוזים מאד גבוהים בפנדלים והוא צריך להיות הבועט הראשון שלנו. מה שקרה היום זה דבר נדיר. לגבי ערן התופעה - את שלי אני אומר כבר שנים עליו, ולצערי הכלל מתממש לי מול העיניים...

קוגבינה - וולקאם באמת. משחק מצוין . הכי דומיננטי בהתקפה היום . רק חבל שנאלצנו לחכות 18 מחזורים....

ריביירו - שחקן ולא יעזור לכל המקטרגים. שים אותו על הכנף ועוד חלוץ טוב באמצע וכולנו נרוויח. הרגו את השחקן על כלום ושום דבר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like אופיר34's post:
black and yellow (1313-0101-2018201820182018), אליהו (1313-0101-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: ובכן, זה לא נראה טוב - אופיר34 - 13-Jan-2018 23:33

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים