שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
25-Feb-2014, 1:54
הודעה: #57
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
במיוחד בשבילך אייל נעשה את זה בלי ציטוטים...אני בטוח שהנמען מבין שהדברים מכוונים אליו...
אז אדון מיוחס הנכבד. נתחיל מהסוף, תתפלא אתה הראשון שאומר לי את זה. לגבי הבנת המציאות, כמו שתמיד אמרתי לך זה נתון לפרשנות. אצלך תמיד יש בעיה עם המציאות, אצלך תמיד משהו דפוק במציאות ואת זה גם אני בטוח שאתה לא שומע בפעם הראשונה. אתה אדם חשדן שתמיד מחפש את חצי הכוס הריקה, או כדבריך יודע להכיר במציאות. נו שוין...

אני גם אהבתי את החלוקה שעשית לאנשים פה, הריאלים קצת פסימיים והחולמים אופטימיסטים. אתה מבין את הגישה שלך, מי שריאלי מבחינתך חייב להיות קצת פסימי, לעומת זאת מי שמעז לתת תרחיש קצת אופטימי הוא חולם בהקיץ. מבחינתך זה כנראה אקסיומה.

ועכשיו נדבר לעניין - יש שתי אפשרויות ,או שאתה תמים או שאתה לא מודע לעצמך. אתה מתכחש לעובדה ש 80 אחוז מהפוסטים שלך פה נודפים ביקורת שלילית ותרחישים מפחידים ? מישהו ממציא פה משהו ? למה שאני יתלבש דווקא עליך ולא על כל אחד אחר פה ?
ידידי, לא אני יצרתי את התדמית הזאת. אתה בתגובותיך בנית לך את השם הזה. אל תפיל את זה עלי.

ולגבי העובדות - אני אומנם עוקב אחרי הפורום אבל לא מתעד כל פוסט בקלסר (אפילו לא את שלך), אבל אני מוכן (שוב) להציג לכולם חלק מהפנינים שלך. מן הסתם רובם יהיו מהתקופה האחרונה אבל יש גם כמה מהעבר הרחוק שרק אני, אתה, דיקטטורה ואייל היו פה...

- ירדנו ליגה. החלו לצוץ שמות באוויר לחיזוק. לויטה, מנשה, חסן, שריקי, אקסברד. מי ישר קפץ והודיע לכל העולם שהוא לא מאמין שהשחקנים האלה יבואו ושאין מצב שירדו ליגה ?? (ואל תספר לי עכשיו שהיה לי מקורב כי זה לא קשור לפסימיות שלך)
- מי חפר לנו חודשים שלב ובלדב בחיים לא ימכרו את הקבוצה כי הם לא מעוניינים בכך (וההדגשה שלך לא רלוונטית בכלל. זה מה שאמרת) ?
- מי טען שהוא לא מאמין שיוסי מזרחי יאמן את נתניה בלאומית ?
- מי העלה תהיות לגבי עליית הקבוצה השנה והכל בגלל הפסד או תיקו אחד ?
- מי הוריד אותנו ליגה במחזור 5 שעזריה אימן את הקבוצה ? (כן אני יודע, עכשיו תגיד שאם הוא היה נשאר היינו יורדים.... שמענו... וזה לא העניין. השחור בעיניים זה הנושא).
- חפרת על נתניה קבוצת הבת של חיפה. הבנו ,רק משום מה התעלמת מהעובדה שהכל נעשה מכורח הנסיבות. אף אחד לא נמכר כדי לשפר את מצב חשבון הבנק של בלדב. לא המצאנו כלום ואתה המשכת והמשכת בשלך.

תאמין לי שאם אני ישב עוד קצת עם עצמי עד הבוקר אני יוכל לכתוב פה.

ולגבי בנין והירידה שלנו , בוא נבהיר את זה פעם אחת. אני לעולם לא אמרתי שנשאר ליגה. כל מה שביקשתי תמיד זה לתת את הזמן והגב למאמן חדש שהובא לקבוצה. מבחינתי כל מאמן - בנין, מזרחי או מוריניו זכאי לקבל את ימי החסד שלו (מבחינתי כל העונה או לפחות עד ינואר במקרה של קטסטרופה) על מנת ליישם את האני מאמין שלו. אתה שיודע לקרוא את המציאות , במחזור 5 או 6 כבר יודע ומכיר את טיב מאמן ואת עתיד הקבוצה. מודה שאין לי את היכולת הזאת.

לסיכום, נראה לי שחברי הפורום קצת מותשים מקרב התרנגולים הזה וכנראה שחוץ ממני וממך אף אחד לא קורא את הפוסטים האלה. אני מציע שנמשיך להתקוטט (כי כנראה ששנינו צריכים את זה...) רק ננסה להיות קצת עיניניים ופחות אישיים (ותאמין לי שזה מאד קשה לי)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 19:07
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 20:34
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - אופיר34 - 25-Feb-2014 1:54

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים