שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
03-Jan-2018, 19:01
הודעה: #64
RE: חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
(03-Jan-2018 18:11)עידן444 כתב:  
(03-Jan-2018 17:58)5stars כתב:  
(03-Jan-2018 16:40)עידן444 כתב:  
(03-Jan-2018 16:33)אייל ס כתב:  לא מדובר בפיפ"א 18.
ויש כאן כמה טאלנטים שמסבירים ניפלא את שפרשני ערוץ הספורט מגמגמים.
לקרוא ולהתמוגג....
ועל זה אמר מי שאמר שהאויב הגדול ביותר של הטוב זה הטוב מאוד ושל הטוב מאוד זה המצויין.
ניראה לי(בגדול),שהעולם הווירטואלי ובעיקר משחקי הכדורגל בספרד ואנגליה בילבלו את האנשים.
מה שאנחנו רואים במגרש זה יותר מ100%מהיכולת שלנו ולו לשחקנים והמאמנים היה את היכולת שאתם מייחלים לה,היינו רואים אותם רק בטלוויזיה.

ההיגיון אומר שאתה צודק.
יכול להיות שכל פשעם של סלובו וברדה זה שהם גורמים לנו לחשוב שאפשר יותר.

אני באמת רואה בקבוצה הזו פוטנציאל. מרגיש לי שהשחקנים בקבוצה הזו יכולים ללכת בדרכם של רוני לוי, שי הולצמן, שלום תקווה, אבישי זאנו, אלעד קורן, אלון חלפון, רביד גזל, משה גלאם, איתי שכטר, ולא בדרכם של דלה ימפולסקי, אוראל דגני, פיראס מוגרבי, חן עזרא, קובי דג'אני ועידו לוי- מה מבדיל בין הרשימה הראשונה לשניה? נראה לי שהרוב כאן ינחשו...

אני חושב שיש כאן שחקנים ששווים תואר בשנים הקרובות- כל אחד בנפרד ובטח יחד.
לא יודע אם התכוונת לזה או לא...אבל אף אחד מהרשימה הראשונה לא זכה בתואר עם נתניה...אז מה בדיוק רצית להגיד? לדוגמה משה גלאם שיחק בקבוצת החלומות של חיפה ולקח תארים...סתם כהשוואה שים וורגוץ בב"ש והוא יהיה אלוף...

בדיוק, הם לקחו תארים במקומות אחרים ולא במכבי נתניה, מה שאומר שבעולם נטול שחרים, ברקתים, גאידמקים ואברמוביצים- נתניה כנראה שהיתה עם עוד כמה תארים בארון כי היו לה את השחקנים שמסוגלים לכך.
אפשר להוסיף לרשימה גם את אסי דומב אגב.
גם היום אני חושב שיש לנו שחקנים שמסוגלים לכך וזה רק עניין של ניסיון ובשלות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מסכים בהחלט. היום יש כסף אבל בעיקר גישה בלתי מתפשרת שאמורה להשאיר אותם בנתניה או במקרה הכי גרוע לשלוח אותם לחו"ל כך שלפחות לא נחזק את המתחרות הפוטנציאליות
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes 5stars's post:
זאב רווח (0303-0101-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב - 5stars - 03-Jan-2018 19:01

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים