שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי ומכבי נתניה - הסוף
31-Dec-2017, 11:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Dec-2017 על ידי 11:11 עידן444.)
הודעה: #21
ערן לוי ומכבי נתניה - הסוף
(31-Dec-2017 11:03)טל.מ כתב:  כבר אמרתי את זה לא יודע כמה פעמים. סלובו וברדה מנהלים משחק בצורה רעה. החילוף הראשון היה אבי כל חטאת והוליד שרשרת של חילופים על מנת לאזן את מערכי הקבוצה, וסיימנו אותה כשהקבוצה חלשה יותר מאשר לפני החילופים. לא ברור לי למה הם כל כך מקובעים, כשיש דברים שזועקים לשמים . כנל בנושא החיזוק. משפטים שסלובו אומר שאני לא מבין , אם נמצא מישהו מתאים נביא .. יש עוד מאמן כדורגל שמקבל תקציב מהבעלים שלו ומגיב ככה ? כל הבעיות בהגנה ובקישור ההתקפי כבר נפתרו ? כבר יש מגן שמאלי ברמה, כבר יש מישהו מהספסל שיכול לתת תחרות אמיתית להרכב הראשון, כבר יש מחליף לערן לוי ?

ודרך אגב עידן - לא יודע מה אתה רוצה ממשיח. היה בסדר גמור אתמול. אני מניח שאתה מדבר על בעיטת העונשין שלא היתה שהתחילה את שרשרת הארועים שהובילו ל1:1. נו.. שופטים טועים בצורה הרבה יותר חמורה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא מאשים אותו בכלום. פשוט שונא אותו ומחכה שהיפרוש כי השלמתי עם זה שבכל מצב של 50/50 הוא ילך נגד נתניה.
בהחלט לא היתה שום עבירה של אולסק.
נגיעת יד 20 מטר מהשער שלהם הוא פשוט התעלם. אני לא יודע אם כל שופט שורק לעבירה של קובי מור בכדור שהוביל לשער השני(גם נתן צהוב!).
תוספת זמן מביכה לקבוצה שהחליטה שהדשא זה מזרן מסאזים...
עשרות משחקים אני רואה עם השופט הזה במהלך השנים. ניצחנו איתו אולי פעמיים. לדעתי לא מקרי ולא מקרי שאוהדים שלנו רואים את השיבוץ שלו ולא יסמנו בווינר ניצחון לנתניה גם במשחק נגד ילדים ב׳ של בית״ר כפר יונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
ערן לוי ומכבי נתניה - הסוף - עידן444 - 31-Dec-2017 11:10

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים