שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר
25-Dec-2017, 20:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Dec-2017 על ידי 20:04 טל.מ.)
הודעה: #50
RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר
(25-Dec-2017 19:48)אלדד כתב:  שלום תקווה יכול לשחק טוב מאוד עד גיל 35.5 וערן יכול עד גיל 33.5
הגיוני מאוד בסך הכל, יאללה למכור את ערן בינואר לכל המרבה במחיר

(25-Dec-2017 19:43)טל.מ כתב:  אלדד מה שאני וכנראה אחרים מנסים לומר לך הוא שמה שאתה רואה היום (שהוא לא מספק לדעתי) לא בהכרח תראה בעוד שנה (כלומר פחות מהיום) ולכן בעוד שנתיים אין לזה מקום.

גם עונה שעברה אמרת שערן לא מתאים לליגת העל , ותראה בסוף הוא שווה יותר מרוב השחקנים שחלמת שיגיעו אלינו לקבוצה

אני לא מתיימר לזכור מה אמרתי בשנה שעברה אני רק יכול לומר לך שכרגע ערן מתאים לליגת העל כמו ריביירו. בכלל יש לי תחושה שאתה מבלבל ביני לבין אופיר. אני אעשה לך סדר - כשערן משחק מבחינתי שלא ירד מהדשא גם כשנשרקת שריקת הסיום.
הבעיה שהוא משחק פעם בחמישה משחקים ובשאר הזמן הנזק רב על התועלת. ומכיון שהוא ככ דומיננטי ומרכזי והכל עובר דרכו ודיר באלאק אם מישהו לא מוסר לו , וכשהוא ככ רע כל המשחק שלנו מושפע מזה. וזה לא שהוא רע כי לא הולך לו. הוא רע כי הוא כופה את עצמו על המשחק כי הוא חייב להיות זה שעושה את הפעולה המטורפת ולא יודע לשחק פשוט בנגיעה בדאבל פאסים כי הוא כבד וגמלוני והיציאה שלו מהמקום כבדה ואיטית. אז בעיטות חסרות תוחלת או מסירות מהמקום שלרוב מגיעות לשום מקום, זו לרוב צורת המשחק שלו היום. יש לזה מקום 90 דק ? יש לזה מקום עוד שנתיים ?

מה עם לרדת במשקל ? מה עם לשפר את כל היכולות הגופניות ? אם הוא בקושי עושה את זה בגיל 32.5 מה יהיה בגיל 34 ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - טל.מ - 25-Dec-2017 20:03

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 14 אורחים