שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר
25-Dec-2017, 18:40
הודעה: #42
RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר
(25-Dec-2017 18:18)אלדד כתב:  אז טל מבחינתך אם יש לערן הצעה בינואר שתכניס כסף למועדון, אתה משחרר אותו עוד השבוע בלי למצמץ ולחשוב פעמיים?

כי מהכתיבה שלך מצטייר שערן גורם רק לנזקים ולא מועיל מקצועית כלל, ועדיף להיפטר ממנו כמה שיותר מהר

ואם אתה כן מעוניין להשאיר אותו העונה אז איך העודף משקל והחוסר ניידות לא מפריעים לך?
ואם הם לא מפריעים לך אז הם לא יפריעו לך גם בעוד שנתיים

אלדד - כתבתי משהו וגם התכוונתי אליו. אני לא מחליש את נתניה היום על מנת שערן לוי יקבל עוד קצת כסף. בינואר אין לו סעיף שחרור. בקיץ במידה ויבוא עם הצעה אחרת לחוזה ארוך וכל מה שנתניה תרצה להציע לו הוא שנה הייתי משחרר אותו כדי שירוויח עוד קצת לקראת פרישה.

לשאלתך חוסר הניידות והמשקל מפריעים לי מאוד, אממה למכבי נתניה מפאת מין הסתם תקציב רזה אין מחליף ראוי . אם זה קוגבנייה במקומו, אז אין מישהו במקום קוגבנייה . הסגל שלנו רזה ומערן לוי עדיין אפשר להוציא יותר. מה יהיה בעוד שנה שנה וחצי ? לא אתה ולא אני יודעים ולכן יש ענין של סבירות. מה אנחנו מקבלים היום ולאור הנתונים מה הצפי שכנראה נקבל בעוד שנה. אם בגיל 32.5 יש משחקים שהוא לא זז הצפי שככל שהגיל יעלה התופעה הזו תחמיר.
אני לא רואה בו סוג של רונאלדו, ערן לוי לא שומר על עצמו, לא מוריד במשקל לא מראה ניידות או כושר גופני יוצאי דופן. חובבני לגמרי. למה לקחת סיכון ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - טל.מ - 25-Dec-2017 18:40

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 24 אורחים