שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
24-Feb-2014, 0:11
הודעה: #26
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
ואם אתה בונה מחדש חצי מהסגל אז גם עם מאמן חדש? זה מזכיר קצת מוטי איוניר (עוד מאמן צעיר ומבטיח על חשבון מאמן פשוט ומיושן שעלה ליגה עם כדורגל לא מרשים).

יוסי עבד עם הקבוצה כל העונה, הרגיש אותה ומודע לחלוטין ליתרונות שלה ולחסרונות שלה. להחליף מאמן במצב כזה זו פשוט התאבדות (לשמחתי אין סיכוי שזה יקרה).

בסופו של יום כדורגל זו לא הצגה, זו תחרות ובתחרות יוסי מזרחי ניצח, גם עם בית"ר ירושלים בזמנו. אנשים מזלזלים כאילו שזה קל, לזכות באליפות, לעלות ליגה, כאילו שברגע שיש לך את התקציב הכי גדול אז אתה לא יכול להפסיד.
ולמכבי נתניה אין די אן איי, אם היה לה די אן איי אז לא היה משנה מי המאמן. עכשיו אם אנחנו חוזרים לעשרים שנה האחרונות, ראינו כדורגל לא רגע באולי שלוש, שלוש וחצי עונות (עונה עם גילי, קצת עם אורי ועוד איזה עונה וחצי עם רובן) וככה זה גם הולך להמשיך, כי הכדורגל הישראלי הוא כדורגל די שבלוני איטי ומשעמם. מידי פעם יש איזו קבוצה שמצליחה באמת לשחק כדורגל נהדר, אבל אלו מקרים נדירים. אני חושב שאתה צריך לנסות לשנות קצת את התפיסה שלך ואת מערך הציפיות שלך. גם אני הייתי רוצה להיות כמו היוסף הזה שאתה מדבר עליו אבל יוסף לא בא וגם לא מתקשר, אז אני חי עם זה ומסתכל למציאות בעיניים ובמציאות הזו אין מאמן טוב ומתאים מיוסי מזרחי כדי לפתוח את העונה הבאה בליגת העל (משהו שבכלל לא היה מובן מאליו בקיץ).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - תומר חרוב - 24-Feb-2014 0:11
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 19:07
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 20:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים