שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צעירי צעירי צעירי ועוד פעם צעירי
04-Dec-2017, 22:49
הודעה: #60
RE: צעירי צעירי צעירי ועוד פעם צעירי
(04-Dec-2017 11:06)טל.מ כתב:  לא דיברתי על סטטיסטיקה . ולדעתי אני כותב ברור. אני מסתכל על אספקטים במשחק של נתניה שאת רובם על הדשא מנהל ערן לוי ובעיני הוא עושה שכונה יותר מידי דק על המגרש. אם זה בקרנות שבהם הדבר היחיד שהוא עושה הוא לנסות להבקיע ואם זה כשנגמר לו האוויר ואז אנחנו רואים רפרטואר של בעיטות מ40 מ לשער או משחק בעמידה עם מסירות חסרות סיכוי מהדקה ה55-60. מי אמור לדעתך לנהל את זה ? המאמנים או שאתה מצפה שערן יתנדב לשנות דרכיו או לצאת החוצה ? אני מקשיב .

לגבי סלובו ברדה - מאמנים טובים בהכנה בבחירת שחקנים בשיטת משחק. מאמנים לא טובים בניהול המשחק ובתגובות למה שמתרחש בפועל. לכן הפסטיבל מוגזם.

ועוד נק - אני מנסה להשאר עניני ולא הגרר למקומות אישיים. תשאיר את זה כך כי אחרת חבל על הדיון.

לא דברת על סטטיסטיקה רק אמרת שאנחנו לא כובשים מקרנות וממצבים נייחים...
אז סבבה. גם אני לא מדבר על סטטיסטיקה אבל תדע שבאיומים לשער אנחנו בשלישייה הראשונה, ובחטיפות כדורים בחמישייה הראשונה, ובהחזקת הכדור גם בצמרת , ומלך השערים נכון להיום הוא שלנו....
אז אם בחרת להדגיש את הקרנות אני בוחר להדגיש את הדברים האחרים. נראה לי שזה מציב את הקבוצה במקום טוב....

לגבי ערן - כפי שאתה יודע את דעתי על ערן כתבתי עוד לפני הבעיטה הראשונה שלו במכבי נתניה. אותי אתה לא צריך לשכנע בנושא הזה, אבל עם כל אי ההסכמה והעצבים שהוא עושה לי לפעמים, למדתי להשלים עם הנוכחות שלו. גם אני חושב שהוא מקבל אובר קרדיט אבל אני זורם עם סלובו וברדה כי אני מבין מאיפה זה מגיע. אני עדיין מקווה שבנושא ערן לוי המאמנים שלנו יצליחו לגדל ביצים קצת יותר גדולות.

לגבי סלובו ברדה - הפסטיבל באמת מוגזם בערך כמו הביקורת שלך...
אני לא אחדש לך שהעומק שלנו לא מייצר שחקנים מחליפים שיכולים לשנות את התמונה. אנחנו לא נמצאים באימונים ולא יודעים מה כושרו של כל שחקן. אז יש את קוגבינה שקיבל דקות ולא בדיוק התעלה, ויש את בדש שלא פוגע ושרם שעוד יותר לא פוגע...נשארנו עם ריביירו וקוסטה. על ריביירו אמרתי את דעתי מזמן. יש לו כדורגל והמון פוטנציאל וזה שהוא לא משותף בכלל מעלה הרבה תהיות (שלא קשורות למיקצועיות של המאמנים) , ולגבי קוסטה - הוא שחקן נחמד אבל לא נראה לי שממנו תבוא ישועתנו.

בסופו של דבר השמיכה קצרה ונכון שהצוות לפעמים משתהה עם החילופים אבל מפה ועד "לא טובים בניהול המשחק" לדעתי יש עוד מרחק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: צעירי צעירי צעירי ועוד פעם צעירי - אופיר34 - 04-Dec-2017 22:49

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים