שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פתיחת הליגה - עוד חודש - ניתוח פתיחת העונה
27-Jul-2017, 10:19
הודעה: #27
RE: פתיחת הליגה - עוד חודש - ניתוח פתיחת העונה
(27-Jul-2017 9:56)טל.מ כתב:  אופיר אני קורא את הדברים שאתה כותב ומבין ש:
1. אני הטריגר ואז אתה מפסיק לחשוב בהגיון ומתחיל לחשוב באנטי, אבל לא מצפה שתודה בזה , בכל זאת ..
או
2. משהו הלך לאיבוד בקופסא, בורג השתחרר ואתה ממשיך בסיסמאות.
3. 1,2 נכונות.
4. יש בכלל תוכן במה שאתה כותב או סיסמאות ריקות ? יושבים אנשים בפורום ויוצרים ציפיות כאילו מחר לוקחים אליפות.. אחד טוען ששרם הולך להיות מלך השערים בליגה השני טוען לחמש מחמש .. אין גבול לשטויות ?
המיקום הריאלי שלנו עפ הסגל הוא פליאוף תחתון ואולי אף קרבות תחתית . אז מה אוכל אותך ? שמישהו מוריד אותם לקרקע ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

נתחיל בזה שאתה לא מבין.
אתה יכול לקחת את זה לפן האישי (כמו שאתה כל פעם עושה), זה לא ישנה את המהות של הדברים שאני מנסה להגיד לך.

אז זה נכון, מצד אחד יש אנשים שמדברים על חמש מחמש ועל שרם כמלך השערים (והם מאד מעטים האנשים האלה), מצד שני אנשים חוששים כי הסגל שלנו בעל פוטנציאל אבל טומן סיכונים בתוכו, ומצד שלישי אנשים (כמוני למשל) חושבים שהפאניקה בשלב זה מוגזמת וצריך לתת לקבוצה את הזמן להתחבר ולהתגבש.

אז לשאלתך, בתוכן שאני כותב יש הרבה יותר הגיון לדעתי מאימרות היסטריות נוסח "איבדנו את וורגוץ וגרוס כבר מושבת" ואוי הברוך שלשה שבועות לפני פתיחת הליגה אין לנו חלוץ ובלם...
אתה מתעקש שנה אחרי שנה (בד"כ בתקופות זמן קבועות מראש) להכניס בכולנו את הפאניקה המיותרת הזאת ,וסבבה זאת זכותך.
אני רק מודיע לך שבכל פעם שאתה תכתוב הודעות מהסוג הזה אני אגיב בדרך שאני מוצא לנכון בלי קשר ל"ברכות" שאני מקבל ממך בכל תגובה שנייה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: פתיחת הליגה - עוד חודש - ניתוח פתיחת העונה - אופיר34 - 27-Jul-2017 10:19

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים