שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רייבריו סיכם לנתניה תהייה אופציה עליו
14-Jul-2017, 11:20
הודעה: #6
RE: רייבריו סיכם לנתניה תהייה אופציה עליו
(13-Jul-2017 16:28)שי הלוי כתב:  בONE נאמר שהו ישתכר כ-100 אלף דולר.
אם ואני אומר אם זה נכון הרי מדובר במהלך תמוה מאד .
לרכוש זר שישי כאשר הוא כלל אינו החלוץ שחיפשו ורק מהווה אולי פוטנצייל עתידי ושלם עליו את השכר מהגבוהים בקבוצה וזאת לאחר שפושה - חלוץ מוכח שכבש 24 שערים בלאומית - הוצא לקבוצה בכ-120 אלף דולר וסירבנו - לא ברור ומוזר.
אם התקציב נמוך מסיבות ברורות ורוצים לחסוך כסף אז לפתע רוכשים זר שישי ועוד בסכום כזה ?
שורה אחרונה - אנו עדיין ללא חלוץ סקורר ומסתמן שגם הקישור האחורי שלנו ימשיך להיות רך מדי לליגת העל ( ספק עם גלזר הוא הקשר האחורי הדומיננטי שחיפשנו) .
אלו סיבות לדאגה והלוואי ואתבדה.

לא יודע לגבי הסכומים אבל מי אמר שהוא יהיה הזר השישי ?
הוא יכול בשקט להפוך פתאום גם לזר השני ולשלוח את קוגבינה למשל למשבצת של השישי... הכל תלוי בו ובתרומה שלו .
לגבי פושה , באמת שכבר הנושא נטחן עד דק. קודם כל ,עם כל הרעש והצילצולים והצ'מפיונס וקבוצת צמרת ואירופה בסוף הגיע למעצמה מרעננה... דבר שני הצוות המיקצועי לא מעוניין (ואני מנחש שזה לא רק מסיבות מיקצועיות) ובזה הנושא נגמר.

ברור לכולנו שהקבוצה חייבת חלוץ גולר שיודע להבקיע ואני מאמין שאחד כזה עוד יגיע. ולא הוא לא חייב לעלות לנו 300 אלף יורו ,אבל הוא בהחלט חייב להיות איכותי מול השער (והמשפט השני לא סותר את הראשון).

לגבי הקישור האחורי ,בשלב זה אני מסכים . יש לי חשש קל לגבי גלזר. לא יודע עד כמה השחקן הזה הוא חיה רעה... אבל עוד חזון למועד...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רייבריו סיכם לנתניה תהייה אופציה עליו - אופיר34 - 14-Jul-2017 11:20

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים