שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
15-Jun-2017, 8:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2017 על ידי 8:23 משה.ד.)
הודעה: #26
RE: ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
(15-Jun-2017 2:32)Baranes כתב:  
(14-Jun-2017 23:08)יניב כתב:  
(14-Jun-2017 22:30)אייל ס כתב:  "מת" על המשפט "לנתניה אין כסף בשבילו" או בשביל אחר...
למכבי נתניה יש תקציב,כי עסק מתקצבים ובמסגרת התקציב לצוות המקצועי יש חופש פעולה ועדיפויות,בדיוק כמו של אחד מכם(לפחות האחראיים בינכם) מתקצב את משק ביתו ומוציא בהתאם להחלטתו ולא על פי גחמות אחרים.
לו הצוות המקצועי היה רוצה את פושה,למכבי נתניה היה "כסף בשבילו",הוא בהחלט שחקן שעלותו בהתאם לסטנדרט השכר בנתניה.

זה לא הגיע בכלל ממקום של ביקורת או זלזול בתקציבנו.
אני ,למשל, הייתי בטוח שפושה בטח דורש סכומים מאוד מאוד גבוהים, מעבר ליכולתינו, ובגלל זה אף אחד לא חטף אותו עד עכשיו.
עכשיו שאתה אומר שהוא בשכר שפוי , אני מאוד מתפלא איך אף קבוצה לא קפצה עליו.

(14-Jun-2017 22:30)אייל ס כתב:  "מת" על המשפט "לנתניה אין כסף בשבילו" או בשביל אחר...
למכבי נתניה יש תקציב,כי עסק מתקצבים ובמסגרת התקציב לצוות המקצועי יש חופש פעולה ועדיפויות,בדיוק כמו של אחד מכם(לפחות האחראיים בינכם) מתקצב את משק ביתו ומוציא בהתאם להחלטתו ולא על פי גחמות אחרים.
לו הצוות המקצועי היה רוצה את פושה,למכבי נתניה היה "כסף בשבילו",הוא בהחלט שחקן שעלותו בהתאם לסטנדרט השכר בנתניה.

זה לא הגיע בכלל ממקום של ביקורת או זלזול בתקציבנו.
אני ,למשל, הייתי בטוח שפושה בטח דורש סכומים מאוד מאוד גבוהים, מעבר ליכולתינו, ובגלל זה אף אחד לא חטף אותו עד עכשיו.
עכשיו שאתה אומר שהוא בשכר שפוי , אני מאוד מתפלא איך אף קבוצה לא קפצה עליו.
הוא דורש 200 אלף דולר שזה לא כזה זול. תוסיף לשזה שהחל מ2019 מתחילים לשלם עליו מס ותבין למה אין קופצים. מהגדולות אף אחת לא תקח זר מהלאומית והיותר קטנות לא ממהרות להשים 200 אלף על זר. זה הכל.
ביתר ירושלים החתימה אתמול את וראן, חלוץ מקבוצה שירדה לליגה א

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

(15-Jun-2017 6:33)אייל ס כתב:  הוא לא דורש 200 אלף דולר....מספיק יש לנו פשכה אחד שמייצר ומייצר ולא מפסיק לייצר(וכן פשכה אני מודע לזה שחברנו הטוב מעביר לך כל מילה שאני כותב).
וכן,אני חושב שהוא חלוץ טוב ואני משוכנע שלו מכבי נתניה היתה משחקת 4:3:3 עם חלוץ 9 קלאסי,פושה או שווה ערך היה משחק במועדון.
מי זה חברנו הטוב?

(15-Jun-2017 7:53)אלדד כתב:  מדהים שלא מזמן מכבי חיפה וק"ש עמדו לרכוש את פושה בסכומים מטורפים בגלל הדרישות של שיינמן
ועכשיו השחקן חופשי ואף אחד לא קופץ על המציאה, כנראה רק בגלל שק"ש כבר השקיעו בחלוץ יקר וחיפה כנראה רוצה לגרום לאוהדים גירוי יותר גדול מפושה
קשה למצוא חלוץ סקורר עם קבלות שיגיע לישראל וגם יתאים תקציבית, פושה עם הקישור שלנו יכול לתת 15 שערים בעונה לפחות וסוף סוף נשתדרג משמעותית במשחק הראש

דראפיץ צריך לדעת איך להפעיל את פושה גם במערך שלנו ולגרום לו לרוץ ולעשות תנועה
להביא את פושה על חשבון החיזוק ההתקפי בינואר,כי בינואר קשה למצוא שחקנים ברמה ועדיף עכשיו להפעיל את האופציה ובינואר לא יגיע אף אחד
המקור - אפריקה.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות - משה.ד - 15-Jun-2017 8:21

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים