שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
15-Jun-2017, 2:32
הודעה: #22
RE: ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
(14-Jun-2017 23:08)יניב כתב:  
(14-Jun-2017 22:30)אייל ס כתב:  "מת" על המשפט "לנתניה אין כסף בשבילו" או בשביל אחר...
למכבי נתניה יש תקציב,כי עסק מתקצבים ובמסגרת התקציב לצוות המקצועי יש חופש פעולה ועדיפויות,בדיוק כמו של אחד מכם(לפחות האחראיים בינכם) מתקצב את משק ביתו ומוציא בהתאם להחלטתו ולא על פי גחמות אחרים.
לו הצוות המקצועי היה רוצה את פושה,למכבי נתניה היה "כסף בשבילו",הוא בהחלט שחקן שעלותו בהתאם לסטנדרט השכר בנתניה.

זה לא הגיע בכלל ממקום של ביקורת או זלזול בתקציבנו.
אני ,למשל, הייתי בטוח שפושה בטח דורש סכומים מאוד מאוד גבוהים, מעבר ליכולתינו, ובגלל זה אף אחד לא חטף אותו עד עכשיו.
עכשיו שאתה אומר שהוא בשכר שפוי , אני מאוד מתפלא איך אף קבוצה לא קפצה עליו.

(14-Jun-2017 22:30)אייל ס כתב:  "מת" על המשפט "לנתניה אין כסף בשבילו" או בשביל אחר...
למכבי נתניה יש תקציב,כי עסק מתקצבים ובמסגרת התקציב לצוות המקצועי יש חופש פעולה ועדיפויות,בדיוק כמו של אחד מכם(לפחות האחראיים בינכם) מתקצב את משק ביתו ומוציא בהתאם להחלטתו ולא על פי גחמות אחרים.
לו הצוות המקצועי היה רוצה את פושה,למכבי נתניה היה "כסף בשבילו",הוא בהחלט שחקן שעלותו בהתאם לסטנדרט השכר בנתניה.

זה לא הגיע בכלל ממקום של ביקורת או זלזול בתקציבנו.
אני ,למשל, הייתי בטוח שפושה בטח דורש סכומים מאוד מאוד גבוהים, מעבר ליכולתינו, ובגלל זה אף אחד לא חטף אותו עד עכשיו.
עכשיו שאתה אומר שהוא בשכר שפוי , אני מאוד מתפלא איך אף קבוצה לא קפצה עליו.
הוא דורש 200 אלף דולר שזה לא כזה זול. תוסיף לשזה שהחל מ2019 מתחילים לשלם עליו מס ותבין למה אין קופצים. מהגדולות אף אחת לא תקח זר מהלאומית והיותר קטנות לא ממהרות להשים 200 אלף על זר. זה הכל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות - Baranes - 15-Jun-2017 2:32

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים