שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ניג'ל האסלביינק מועמד להצטרף למכבי נתניה
01-Jun-2017, 10:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2017 על ידי 10:43 זאב רווח.)
הודעה: #2
RE: ניג'ל האסלביינק מועמד להצטרף למכבי נתניה
נייג'ל האלסנבייק חלוץ הולנדי מהיר מאוד הלוואי
מתפרסם על החלוץ נייג'ל האלסנבייק שהוא מועמד למכבי נתניה
הסתכלתי ביוטיוב בהתחלה לא התלהבתי כי לא ראיתי סקורר , אבל המשכתי לרוץ עוד ועוד סרטונים עד שנפל לי האסימון ....הוא מהיר מאוד כן יותר מלארי קיודה ולכל יותר במשחק לבעל שליטה מצויינת בכדור ויש לו בעיטה טובה בימין , אז היכן הבעיה ? הוא לא מספיק אגואיסט !!!
הוא מבשל המון !!!

בקשר לבן צעירי אני לא מבין למה שחקן שיכול ללכת לוועדה למעמד השחקן ואולי להשתחרר בחינם כי אין לו חוזה , למה להשאיל הכסף ועוד יותר לתת אופציה לסכום עד חצי מליון שקל ??
בן תורגמן משוחרר חינם מבאר שבע לא עדיף ?? אני מודה שאיני מכיר את יכולתם של 2 השחקנים .

עכשיו נשאר עמדת הבלם הנוספת , הלוואי והיה מגיע טל כחילה כמה דיברתי עליו כבר כמה שנים והנה כשהוא קיבל הזדמנות בבני יהודה הוא הוכיח בגדול , לדעתי יהיה בלם הנבחרת הבא !! בכל מקרה צריך לפגוע בול גם בבלם בנוסף בין ישראלי בין זר .

אחרון אחרון העמדה הכי קריטית שלנו העונה , אם נצליח עם וובה בראון אז יש לנו קבוצה עם פוטנציאל אדיר , ואני מתכוון לאדיר באמת !!. אם לא אז ללכת על זר ברמה הכי גבוהה ולהשקיע כאן את הכסף .

תודה לחברים שעזרו לי לחזור לפורום יעזרו לי להתגבר על הבעיה הטכנית שהיתה בגלל האתחול מחדש של הטאבלט בלעדיכם לא יכולתי לחזור . ולא לו ששמחו לאיד תתביישו נביילס

ירון מחקתי את ההודעה שלי כי הקדמת אותי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: ניג'ל האסלביינק מועמד להצטרף למכבי נתניה - זאב רווח - 01-Jun-2017 10:42

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים