שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לויטה פאסה חותם בחיפה - גיגי בפ"ת , עמוס , וינקו זה מה שנשאר
17-May-2017, 14:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-May-2017 על ידי 14:44 אייל ס.)
הודעה: #63
RE: לויטה פאסה חותם בחיפה - גיגי בפ"ת , עמוס , וינקו זה מה שנשאר
אפשר לכתוב דברים טובים וגם פחות על כל השוערים שפנו/הסוכנים שלהם פנו למכבי נתניה...והיו לא מעט כאלו,מרביתם עדיין לגיטימיים ומאמן השוערים בנתניה נתן אישור ל5 מתוכם(אחד ירד מבחינתי בגלל הכתף והנטיה האדומה של אבא שלו).
סטטיסטית לאוהד לוויטה ולדני עמוס יש את הרזומה המרשים מכולם,לדני עמוס יש את כמות המשחקים הגדולה בליגת העל כולל זכיה פעילה באליפות,ינקו נחשב למועמד "הסקסי" מכולם(אך הפצוע),גיגי תעלומה גדולה ועונה גדולה בפ"ת(לפני הפציעה),הקהל אוהב את לוויטה ולוויטה אוהב נתניה,גיגי ולוויטה תחת חוזה,לוויטה ודני עמוס ירדו ליגה,הקיצר....הרבה יותר קל להיות אוהד.

(17-May-2017 14:34)טל.מ כתב:  
(17-May-2017 13:40)tomi1981 כתב:  
(17-May-2017 9:17)טל.מ כתב:  ועוד תהיה למרות שבטח יקטלו פה .. אני לא רואה הבדל גדול בין צחי גיגי דני עמוס ומור שושן . אולי ויתרו עליו מוקדם מידי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מי זה מור שושן?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

רון רון רון ...

(17-May-2017 14:30)אייל ס כתב:  
(17-May-2017 10:49)טל.מ כתב:  איזה רזומה יש לדני עמוס ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מי ששואל איזה רזומה יש לדני עמוס ובדעה שלינקו יש רזומה טוב משלו,לא מפגין מקצועיות יתר,אלה דעה מגובשת בלבד.(שלא נדבר על עבר רפואי...)

אז לקח אליפות לפני כמה שנים ביכולת מעולה. אבל זה היה לפני כמה שנים. ומה הוא עשה מאז ? התרסקות בהפועל תא ויכולת בינונית בפת.
לא הייתי בדעה שלינקו יש רזומה טוב יותר לא כתבתי את זה בשום מקום. שוער טוב עם פציעה כרונית בכתף. לא ממש אכפת לי שלא חתם אצלנו.

יכולת בינונית במכבי פ"ת? אתה רציני?
השוער הישראלי הכי טוב בעונת 16/17,אחרת גיגי שחתום ל4 שנים היה חוזר לשער.
בהפועל ת"א נכשל? שכחת....החליף את השוער הראשון בתחילת עונתו הראשונה והפך לשוער ראשון עד לאמצע העונה השניה,אז חתם בחו"ל כמו טיפש....ונשאר קירח משני הכיוונים.
שווה שתכנס לסטטיסטיקה שלו...ושל האחרים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
עידן444 (1717-0505-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: לויטה פאסה חותם בחיפה - גיגי בפ"ת , עמוס , וינקו זה מה שנשאר - אייל ס - 17-May-2017 14:38

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים