שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המשחק עם עכו לא מענין רק רמת גן בראש
17-Apr-2017, 12:32
הודעה: #35
RE: המשחק עם עכו לא מענין רק רמת גן בראש
(17-Apr-2017 12:28)אופיר34 כתב:  
(17-Apr-2017 12:13)טל.מ כתב:  מה שנקרא אתה בכלל לא נסחף. לך ברור מה צריך לקרות איתו ואתה מצפה שמישהו יישר איתך קו ואם לא מתאים לו לא אלמן ישראל. אז קודם כל אתה לא קובע כלום וגם אני לא . שנית בחייאת רבאק.. הכל תלוי בערן לוי. שחקן בן 32 בקיץ הקרוב יכול לרוץ ויכול לשחק והוא עוד לא בן 200. יעשה הכנה טובה יוריד קילו שניים וישחק כמו גדול. יותר חשוב מזה הוא איזה חוזה המועדון מתכוון להציע לו. אני משוכנע שלערן לוי יהיו הצעות גם מליגת העל וגם מהלאומית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

וואלה... שמע, טוב שהארת את עיני....
אתה באמת עדיין לא יודע שכל שחקן שסלובו רוצה למכבי נתניה צריך לעבור את האישור שלי ? באמת מתפלא עליך...
אז אם לא הבנת זוהי דעתי בלבד בדיוק כמו עוד מליון דיעות הזויות לא פחות שמסתובבות בחוץ (לכאן ולכאן).

ערן לוי זה ערן לוי. סגנון המשחק שלו מוכר וידוע לכולם. הוא לא השתנה הרבה במהלך הקריירה שלו ובטח ובטח הוא לא ישתנה בגיל 32. בוא לא נעבוד על עצמנו.
ערן לוי ,גם אם יוריד 2קילו, לא יהפוך פתאום לשחקן קליל ונייד. ערן לוי זה חבילה שכולם כולל כולם יודעים מה יקבלו.

ובקשר ללא אלמן ישראל - בהחלט לא אלמן ישראל. אני קורא את הפסטיבל בפייס לגבי ערן ותמה מה עומד בראש סדר העדיפויות של אותם אוהדים - ערן לוי או מכבי נתניה. אצלי התשובה ברורה (וזה נכון לגבי כל שחקן).
מכבי נתניה יותר חשובה מכל שחקן אהוב ככל שיהיה. וכן, אנחנו נשרוד גם בלעדיו (אם זאת תהיה ההחלטה) בדיוק כמו ששרדנו בעבר שגדולים ממנו עזבו.
אז כן ,לא אלמן ישראל !

כרגיל דמגוגיה זולה ורק לך חשובה מכבי נתניה לפני הכל. אתה מבייש את עצמך עם התגובות האלה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: המשחק עם עכו לא מענין רק רמת גן בראש - yaron73 - 17-Apr-2017 12:32

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים