שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה האתר לא מעודכן?
21-Mar-2017, 10:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Mar-2017 על ידי 10:10 עידן444.)
הודעה: #45
למה האתר לא מעודכן?
מכירת 1000 כרטיסים למשחק דווקא נראה לי קפיצה יפה. ואם זה גם בעונה של שיא מנויים(בטח בליגה השניה)- וואו, באמת שאפשר להסתכל על זה כתקווה מצד אחד ומצד שני להתבייש בשביל אנשים שחלקם בטוח יותר אמידים מהאוהד הממוצע שרוכש מנוי- שבלי הזמנות לא מגיעים.
אני די בטוח שבמשחקים ללא קהל אורח גם בליגת העל היה אפשר לתת ביפר למוכר נקניקיות שכל פעם שיבוא מישהו לקנות כרטיס הוא יקבל התראה ועדיין הוא לרוב היה בדוכן נקניקיות.
בחיי שלראות תור בקופות בנתניה במשחקים נגד קבוצות כמו רעננה ומכבי פ״ת זה היה פאטה מורגנה והעונה אני כן רואה את זה כמעט מידי משחק.
לגבי ספונסרים-
1. אנשים פשוט שיקרו.
2. אנשים לא מעריכים מספיק את החשיפה שהם מקבלים בכדורגל- ואני מסכים עם אייל ב 100%- אי אפשר לגבות מחיר נמוך על חשיפה כזו. אולי בליגת העל זה ישתנה.
3. אולי אני לא מבין כלום אבל יש בנתניה משהו מאוד רקוב שדי מסביר למה ראש עיר כמו מרים היא ברכה- בלעדיה נתניה עדיין היתה איפשהו בין חדרה לאום אל פאחם מבחינת פיתוח.
מדהים בעיני שלאצטדיון שחולפים על פניו מאות אלפי אנשים ביום ומשוחקים בו כל כך הרבה משחקים, כולל הקבוצה הכי גדולה בארץ- והוא עומד כבר כמה שנים בלי ספונסר ראשי- זה בעיני אחד הדברים היותר תמוהים.
העונש והעלבון הכי גדול זה שמיץ׳ גולדהאר ישתלט גם על זה. אם היו לו עסקים בארץ מניח שזה היה קורה מזמן.
כל כך הרבה אנשי עסקים נתנייתים- ואף אחד לא רואה מה זה יכול לעשות לחברה שלו מבחינת פרסום- מריח כמו פרובינציאליות נתנייתית טיפוסית.

תודה לך מרים שהפכת את נתניה לאימפריה שהיא!(ונתניה באמת אימפריה).

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
למה האתר לא מעודכן? - עידן444 - 21-Mar-2017 10:04

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים