שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בית"ר ירושלים במו"מ עם לארי קאיודה
14-Mar-2017, 8:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 9:20 עידן444.)
הודעה: #40
בית"ר ירושלים במו"מ עם לארי קאיודה
(14-Mar-2017 7:03)לואיס ראזאק כתב:  "תאוריות הקונספירציה והשחיתויות שלך ירדה לפח האשפה"
על מה אתה לעזאזל מדבר?!
וואו, אתה אשכרה שוב מדבר וממציא דברים מסביב רק לא להודות בטעות. אתה באמת טיפוס מיוחד.

עצם העובדה שהוא זומן לנבחרת הבוגרת מוכיח שאני צדקתי ואתה - טעית (אך כרגיל, אין שום סיכוי שבעולם שתהיה מסוגל להודות בזה - אגו מטורף ולא מובן בעליל).

אתה זה שדיבר את השטויות ופתח כאן וויכוח שאין לו מקום בנבחרת הבוגרת של ניגריה. ואתה זה שעכשיו קיבל תשובה לכל גיבובי השטויות שלך על גבי הפוסט הזה. Big Grin

(26-Jan-2017 22:17)לואיס ראזאק כתב:  אגב, אני מאוד מופתע שהוא עדיין לא הגיע אפילו לסגל הרחב של ניגריה אבל לא אהיה מופתע אם נראה אותו בקרוב מאוד קורע רשתות גם במדי הסופר איגלס.

תקשיב, אחרי אתמול אין לי לא עניין ולא מצב רוח לעוד ויכוח מפגר איתך יא עיתונאי בשקל שמתחבא מאחורי כינוי מפגר.
חוץ מלהסביר לך למה זה לא מפתיע בגלל שיש לניגריה חלוצים מוכחים יותר בליגות בכירות יותר לא עשיתי דבר. לא קבעתי שהוא לעולם לא יוזמן. אתה זה שהפכת את זה לויכוח מטופש שלא עניין כאן אף אחד כמו להביא דוגמאות לשחקנים מקומיים שזומנו שאתה בכלל לא מכיר ומה היו השיקולים- מה שקורה גם בארץ ובכל מקום בעולם לפעמים שמאמן עושה בחירות כאלה והרי קריאה בויקיפדיה ממש לא נותנת את התמונה המלאה. ברגע שהבאתי לך 7-8 דוגמאות לשחקנים שמשחקים בליגות בכירות(הרוב באנגליה!) הדיון הזה היה אמור להסתיים ומשום מה זה לא קרה וחבל שהמשכתי את הדיון המגוחך הזה.

ואני ממש לא צריך ממך אישור לכלום.
הליגה בדיחה וכבר עלינו ליגה, לא?
מרוב זייני שכל כמוך שחפרו כאן מהבוקר עד הלילה מי טוב לליגת העל ומי לא כולם כאן שכחו שבשביל לנהל את הדיון הזה צריך קודם לעלות ליגה.
יאללה תן גז.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
בית"ר ירושלים במו"מ עם לארי קאיודה - עידן444 - 14-Mar-2017 8:52

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים