שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אי אפשר לנצח בלי מגינים
10-Mar-2017, 23:49
הודעה: #75
אי אפשר לנצח בלי מגינים
א. לא עשית כלום בעבר. תאמין לי הזכרון שלי מתפקד מצוין.
ב. הטענות שלי לא מאשימות את כל העולם ואשתו . אני מנסה להסתכל על המצב כפי שאני מבין אותו, ניתוח שאני עושה על סמך ראיונות אין ספור ששמעתי וקראתי מפי הקורא א סגל וראיונות ששמעתי מסלובו ושי ברדה, ודברים שראיתי לבד ותובנות שקראתי מאחרים .
ג. לא יעזור לך - הקבוצה הזו לא נבנתה במטרה מוצהרת לעלות. רובם המוחלט של השחקנים שחקני לאומית ליגה א וכאלה שעלו מהנוער. יש לך בנוסף שני ג׳וקרים ועוד חלוץ ליגת העל מזדקן. תקציבית יש קבוצות עם תקציב גדול משלך. כשאתה מתחיל במינוס 9 מצבך קשה שבעתיים.
ד. אין לי נסיון בלהגדיר מהו משבר , כמה זמן נמשך משבר ממוצע בקבוצת כדורגל, או להגיד מקצועית הגענו לשיא מוקדם מידי וכו.
ה. מה כן - אחרי פעם פעמיים כשמשהו לא דופק כמו כל אוהד עם קצת נסיון מתחילים (לא אתה ..) לראות את הבעיות שהתחילו מהשיתוף ההזוי של שחקן שלא יכול לזוז במשך 3 משחקים עד שהוא חזר לעצמו, דרך השגיאות בחילופים במשחקי התיקו רבי השערים שעלו לנו ב6 נק.
ו. הקבוצה היתה צריכה להתחזק בינואר. וכן היא לא מספיק עמוקה אם נאלצים לשים בלם בעמדת המגן הימני.
ז. כן יש מצב שנגמר הדלק והסטטיסטיקה עכשיו מתיישרת. כולנו מקווים שדראפיץ יצליח להמציא את העסק מחדש . אתה יכול לסתור את הטענה הזו ? יאללה בוא נשמע.
ח. אנחנו כרגע בפחות מ50 אחוז הצלחה ב6 משחקים. מה לא נכון בנתון הזה ? אתה מתווכח נגד מספרים? 8 נק מ18.
ט. מנסיון אל תעמיד את המועדון הזה והקהל הזה במצבי לחץ, זה לא יגמר טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
אי אפשר לנצח בלי מגינים - טל.מ - 10-Mar-2017 23:49

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים