שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אי אפשר לנצח בלי מגינים
10-Mar-2017, 21:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Mar-2017 על ידי 21:54 אופיר34.)
הודעה: #72
RE: אי אפשר לנצח בלי מגינים
(10-Mar-2017 18:58)טל.מ כתב:  אופיר תלמד להתנסח ותלמד לדבר כשאתה עונה לטענות ולא לדברים שאתה ממציא. תמצא לי את המילה כשלון בכל מה שכתבתי. לדעתי הדברים שאני אומר לגיטימיים ונכונים לחלוטין.
לא מתאים לך אני מבין אתה תמיד חושב ש״האופיר״ ינצח. לפי שיטתך עוד לא ירדנו ליגה עם טל בנין. באמת עייפתי מלהתווכח איתך . לא הזכרתי לפני חודש ? את הטעויות של סלובו אני המצאתי במשחקי התיקו ? מתי הם היו ? באמת יש גבול לכמה אפשר לעוות מציאות כי אתה אוהב את נתניה .. תתחבר .. 6 המשחקים האחרונים פחות מ50 אחוזי הצלחה. איך תקרא לזה ?
נ.ב בוא נקווה שלא נתרגל למקום השני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תלמד אתה להבין את הנקרא ואל תלמד אותי להתנסח. וחליק עם התשובות הפרודיות שלך .זה לא מה שימנע ממני להגיד את דעתי עליך ובעיקר על הדברים שאתה אומר בעיתות משבר.

אז קודם כל אל תעשה ממני מטומטם ובעיקר אל תהיה נאיבי כי כל מי שבחודש האחרון היה נכנס לפורום וקורא את הטורים ההיסטרים שלך לא היה מאמין בחיים שכולנו פה אוהדים את אותה קבוצה. רמת ההיסטריה שלך דורשת טיפול. אני באמת ממליץ לך על הסדנא של התמודדות עם משברים.

ועשה טובה ,בוא לא נתחיל עם הדוגמאות מהעבר כי אתה תהיה בבעיה. אני רק אזכיר בראשי פרקים את יוסי מזרחי, נתי עזריה, לויטה, "בלדב לא ימכור", ההפסד להרצליה בעלייה האחרונה, רוני לוי ועוד ועוד... והיום זה שוב חוזר עם סלובו שלא מתאים, קבוצה לא עמוקה, וגודל לא טבעי.

ושאני אומר לפני חודש (אם לא הבנת) אני מתכוון לפני המשבר הענק שהקבוצה נכנסה אליו. לא זוכר אותך מדבר על הבנת משחק של מאמנים, על גודל טבעי, על עומק ועל עוד אי אלו ממצאים חדשים שהאומה כולה התוודעה אליהם בזכותך.
תבין כבר שקבוצות הרבה יותר גדולות ועשירות מנתניה נקלעות לתקופות פחות טובות במהלך עונה ובד"כ במאני טיים מצליחות לחזור לעצמן . בדיוק כמו שמכבי לפני מספר חודשים הייתה עם מינוס 11 מב"ש וכולם סגרו את הסיפור כך גם אנחנו היום רק בפלוס 7 מעלייה ולא בפלוס 15 כמו שאולי מתאים לך...

ולגבי הכשלון - לא טענתי שזה מה שאמרת, אבל מציע לך לקרוא את הפוסטים האחרונים שלך וגם אם לא אמרת את במפורש זה מה שמשתמע מהדברים שלך. כולם לא מתפקדים, הקבוצה ירדה לפחות מ 50% הצלחה, עכו מקום ראשון, אין עומק, שחקנים של ליגה שנייה ושלישית ...מה אנחנו אמורים להבין מזה ??

ולגבי מקום שני - אמרתי לך כבר ,השמחה שלי תהיה אותה שמחה גם אם זה יקרה ממקום שני.
אתה כמובן תנצל את זה להפצת הבשורה שלך....
נו שוין...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אי אפשר לנצח בלי מגינים - אופיר34 - 10-Mar-2017 21:50

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים