שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רמת השרון במשבר וצריך לנצל את זה כדי לצבור שוב בטחון
04-Mar-2017, 1:17
הודעה: #81
RE: רמת השרון במשבר וצריך לנצל את זה כדי לצבור שוב בטחון
(04-Mar-2017 1:05)עידן444 כתב:  
(04-Mar-2017 0:43)אופיר34 כתב:  
(03-Mar-2017 20:42)עידן444 כתב:  א. אמרתי שעם רון שושן אני לא שקט יותר מאשר עם דין גל. זה לא אומר שעם דין גל אני מרגיש שקרלוס אריאס בשער.

ב. למה אתה קורא קיבל מספיק צאנסים? הוא קיבל צאנס כמו ששוער צעיר שמחליטים שיקבל צאנס אמור לקבל. ולדעתי הוא גם יחזור לשער בקרוב. למה? כי הוא צעיר בשנה מרון שושן ויש לו סיכוי גדול יותר להפוך לשוער ברמה גבוהה. הנתונים שלו הרבה יותר טובים. בנקודת הזמן הזו שושן אולי שוער קו טוב יותר והוא נראה מאוד בטוח אבל אין לו פוטנציאל. הוא פשוט נמוך מידי.
וברור שהכל צריך להיות מקצועי

Sent from my iPhone using Tapatalk

״הנמוך מידי״ קצת לא מתיישב לי עם השוער שזהכרת ולדעתי היה אחד הגדולים ששיחק במכבי נתניה אבר.

קיבל מספיק צ׳אנסים זה אומר שלמרות תצוגות לא מספיק טובות בלא מעט משחקים דין גל קיבל (בצדק אולי) את כל הקרדיט. דין גל אפשר להגיד ״נהנה״ מההפקר מעצם זה שהטעויות שלו לפחות עד החודש האחרון לא פגעו בהצלחת הקבוצה ולכן לא היתה עליו ביקורת. ברגע שהקבוצה נכנסה למשבר והוא המשיך עם חוסר היציבות לא היה מנוס מלהחליפו. ובצדק.

אני לצערי לא כל כך מסכים אם הצפייה שנקבל פה שוער ברמה גבוהה. במידה ונעלה זאת העמדה הראשונה שנצטרך לטפל בה.

ולגבי השנה, שושן צריך להמשיך לגבי את הקרדיט. אין שום סיבה להוריד אותו עכשיו לספסל.

כדי ששוער נמוך יהיה שוער גדול הוא צריך להיות משהו מיוחד. אריאס היה משהו מיוחד. גם ויטור באהייה ובארטז. ברון שושן אני לא בטוח שיש את זה למרות שיש לי תחושה שמבחינת מבנה אישיות הוא כן מקורץ מהחומר הנכון.

שאלה לי אליך:
מה אתה חושב על איתמר ניצן, מחמוד קנדיל, אוהד לויטה ובוריס קלינמן?

Sent from my iPhone using Tapatalk

נחמדים יותר נחמדים פחות....

קליינמן לדעתי שוער טוב. אינסטינקטים טובים. לא מפחד לצאת לכדורים למרות גובהו (עוד נמוך לא כזה רע). מצד שני, שוער קצת שחצן ופוזאיסט שעושה הרבה הצגות. לא אוהב כאלה.

את לויטה תמיד אהבתי. הוא לא שוער ענק אבל אינטליגנט ואחלה בן אדם ,וגם זה חשוב. לדעתי לליגת העל הוא מספיק טוב.

השניים האחרים, נראים לי די פרווה. בוא נגיד שאם הם האופציה שלי אני משאיר את דין גל.

בכל מקרה, אני הייתי משקיע על שוער זר טוב ולא הולך על אף אחד מהאופציות האלה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רמת השרון במשבר וצריך לנצל את זה כדי לצבור שוב בטחון - אופיר34 - 04-Mar-2017 1:17

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים