שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
98-99 עונת העלייה המיתולוגית - נחשו כמה תיקו רצופים היו לנו שם....
02-Mar-2017, 2:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Mar-2017 על ידי 3:05 אלדד.)
הודעה: #55
RE: 98-99 עונת העלייה המיתולוגית - נחשו כמה תיקו רצופים היו לנו שם....
(02-Mar-2017 1:50)לואיס ראזאק כתב:  בוא נגיד את זה ככה - יש לך ככל הנראה 7-8 שחקנים שאפשר להתבסס עליהם לעונה הבאה... אך מה נניח קורה במצב של פציעה? האם נכון לרגע זה, באמת אפשר להגיד שלמכבי נתניה יש סגל ראוי לליגת העל ובאמת שאפשר להסתפק ב-3 חיזוקים בלבד בכדי להתבסס לכל הפחות באמצע הטבלה? אין לי מושג, אני לא נביא - אבל אני זורק הימור שלא ומקווה לאכול כובע...

והשאר זה שחקנים משלימים בינוניים להרחבת הסגל בלבד
מה קורה במקרה של פציעה במכבי ת"א אם בן חיים החלוץ, אלברמן או דסה נפצעים?
או בבאר שבע אם וואקמה , מליקסון או צדק/ויטור נפצעים?
מחליפים אותם שחקנים פחות מוצלחים , אם אין את ינואר אין כל כך מה לעשות

(02-Mar-2017 2:52)עידן444 כתב:  
(02-Mar-2017 1:50)לואיס ראזאק כתב:  בוא נגיד את זה ככה - יש לך ככל הנראה 7-8 שחקנים שאפשר להתבסס עליהם לעונה הבאה... אך מה נניח קורה במצב של פציעה? האם נכון לרגע זה, באמת אפשר להגיד שלמכבי נתניה יש סגל ראוי לליגת העל ובאמת שאפשר להסתפק ב-3 חיזוקים בלבד בכדי להתבסס לכל הפחות באמצע הטבלה? אין לי מושג, אני לא נביא - אבל אני זורק הימור שלא ומקווה לאכול כובע...

שלושה?
לדעתי יותר מפי שניים. לכיוון השליש סגל. זה פחות או יותר מה שהיה בק״ש- הדוגמה המצויינת שנתת.
זו ההערכה שלי.
לא 15 שחקני רכש חדשים. וגם לא רק שלושה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שלושה ברמה איכותית , שבהם יש את ההשקעה העיקרית שחקני ההרכב המשמעותיים , והשאר רק משלימים ברמה סבירה, הכל יחסי
כאלה שישדרגו את הרמה , כי אם ישקיעו ביותר שחקנים באופן כללי ולא נקודתי ,לא יהיה אפשר להגיע לשידרוג באמת
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: 98-99 עונת העלייה המיתולוגית - נחשו כמה תיקו רצופים היו לנו שם.... - אלדד - 02-Mar-2017 2:58

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים