שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ברוך שפטרנו (זמנית כרגע) מעונשו של זה
23-Jan-2017, 12:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jan-2017 על ידי 12:49 עידן444.)
הודעה: #12
RE: ברוך שפטרנו (זמנית כרגע) מעונשו של זה
(23-Jan-2017 11:17)פיליפצוק כתב:  
(23-Jan-2017 0:38)דוד חטב כתב:  זאב מכבי נתניה לרוב משחררת לא משאילה....
לכן רובם לא שייכים לנו ...
אבל אפשר לעבור שנתון שנתון מ-89 (דגני) עד 99 ולבדוק שמות לא חסר...
יש צוות מעולה שבעיקר לא מפחד לקבל החלטות ולא בודק שחקנים עפ"י שמות...מי שטוב ובמסגרת התקציב והוא לא יוצא טוברוק או מושאל אקדם בברכה...
אגב כולם מדברים על רכש בואו קודם נשמור על הקיים שלא יתחילו לשגע את הילדים שלנו עם הצעות שיסנוורו אותם...
בעיקר עלי...שהוא שחקן ברמת טופ ליגת העל ואף יכול לשחק באירופה בעתיד (לא כרגע...כבר ראיתי את פיליפצ'וק מזנק עליי...)

עלי מוחמד אכן שחקן בעל פוטנציאל גדול, עדיין הייתי רוצה לראות אותו שנה הבאה בליגת העל לפני שאהיה בטוח שהוא אכן "סחורה חמה" לאירופה, לתחושתי כן.
ומספיק כבר עם הפראנודיות שלך על טוברוק, ממש פאטתי תסלח לי, מה גם שאני לא רואה את בוגרי המחלקה של המועדון עושים חיל בליגות שאינן חובבניות.

וכמה בוגרי טוברוק אתה רואה?
ממכבי נתניה יש בליגה העליונה את עידו לוי, עומרי בן הרוש, איתן טיבי ושיר צדק(כן כן... גם קני סייף שיופיע ברשימה של טוברוק לא הגיע לשם בגיל 8...), פיראס מוגרבי, אוראל דגני, ריף מסיקה, דניאל ליפשיץ, ועדי נימני.
תוסיף את ויקי כחלון והצעירים דין גל ואביב אברהם- שחקני הרכב בקבוצה שמרסקת את הליגה הלאומית.
מטוברוק יש רשימה מאוד מכובדת של שחקנים שרובה כבר סביב גיל 30. יש בטוברוק ירידה מאוד בולטת בתוצרת.
מי יש מטוברוק מהצעירים יותר?
קני סייף, דיא סבע, אבו עביד, אלון תורג'מן... ואולי גם אנס מחמיד יגשים את עצמו...
השניים הראשונים מאוד איכותיים אבל זה לא מסתיר את הירידה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: ברוך שפטרנו (זמנית כרגע) מעונשו של זה - עידן444 - 23-Jan-2017 12:46

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים