שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ללמוד מהקשיים של בני יהודה אשקלון והפועל חיפה
14-Jan-2017, 22:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Jan-2017 על ידי 22:58 אופיר34.)
הודעה: #20
RE: ללמוד מהקשיים של בני יהודה אשקלון והפועל חיפה
(14-Jan-2017 22:36)פיליפצוק כתב:  
(14-Jan-2017 20:22)אופיר34 כתב:  
(14-Jan-2017 18:26)פיליפצוק כתב:  
(14-Jan-2017 17:59)לואיס ראזאק כתב:  אז בונים על ערן בעונה הבאה... מסתמן שלא הרבה משתנה, עוד עלייה לשם הישרדות ליגה\ירידה פוטנציאלית.

בינתיים בעונה שהוא לא שיחק, הקבוצה ירדה ליגה.
#רק אומר#

אז מה זה אומר ??
גם דיא, עומר פרץ וזגורי לא שיחקו.

התיאוריה הזאת שעם ערן היינו נשארים נשמעת לי מופרכת מיסודה. סתם ספקולציה של אוהד שמאד אוהב שחקן מסוים.

1.ערן עדיין לא הוריד אף קבוצה ליגה.
2.רכיכות כמו יוסי שיבחון לדוגמא (סוג השחקנים שאתה אוהב) דווקא כן.
3.לקבוצה דרג 2 שאין לה את המשאבים להביא שחקנים יצירתיים מהשורה הראשונה בארץ, ערן לוי (כשיר) הוא נכס שממש לא כדאי למהר לוותר עליו.
4.התגובה שלי זה תגובה של מישהו שמנסה לעשות את הבלאנס בין הרצוי למצוי כי לא נראה לי שאייל מתכנן בעונה הבאה להפוך להיות מיץ' או אלונה. התגובה שלך זו תגובה של אנטי כי זה מה שאתה בכל מה שקשור לערן לוי

וואלה חשבתי כבר שלא נשמע את "האנטי" המפורסם שלך...
ואמרתי לך, אם אני אנטי אתה סוס עיוור שמתעלם מהמציאות וטומן את הראש בחול.

וחוץ מזה, הגיע הזמן להפסיק עם הציפיות הנמוכות שאתה מנסה לפזר פה והכל בשביל להצדיק את ההשארות של חביבך בקבוצה.

שתהיה בליגת העל יהיה לך תקציב ראוי, לא מהרביעייה הגבוהה אבל גם לא כזה נמוך כמו שאתה מנסה לצייר פה.
אייל כבר דיבר על תקציב סביב ה 20 מליון( וזה עוד היה לפני העיסקה עם השותפים החדשים שאמורה להסגר).

אז בהחלט יהיה ניתן להביא שחקן או שניים ברמות שכר יותר גבוהות שיהיה גם יצירתי וגם יעיל, ואתה יודע מה, הוא אפילו ירוץ מידי פעם...

סלובו וברדה הוכיחו שיש להם טביעת עין בבחירת שחקנים ואני סומך עליהם שגם בתקציב "מסכן" סביב ה 20 מליון הם יוכלו למצוא שחקנים מספיק טובים ואפילו את האחד שיכנס לנעליים של חביבך.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: ללמוד מהקשיים של בני יהודה אשקלון והפועל חיפה - אופיר34 - 14-Jan-2017 22:57

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 9 אורחים