שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיבוב שני הרבה יותר קשה מסיבוב ראשון
24-Dec-2016, 9:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Dec-2016 על ידי 9:33 לואיס ראזאק.)
הודעה: #11
RE: סיבוב שני הרבה יותר קשה מסיבוב ראשון
(23-Dec-2016 7:10)זאב רווח כתב:  כמה שקשה לי אבל אם ערן לוי צריך מנוחה גדולה אפילו עד סוף הסיבוב , אזי אין מנוס בלהתחזק בקשר נוסף דומיננטי , ריף מסיקה , מוטי מלכה , אור אויסטוינד ,חן ראובן . לא הייתי פוסל את דלה ימפולסקי יכול לעשות קמבק גדול בנתניה . או בנפלטים של קבוצות ליגת העל שיש בהם פוטנציאל .

עזוב אותך משטויות, בוא נחזיר את כפיר צוק'ול מפרישה. מאה אחוז יכול לתת את הקאמבק של החיים שלו ובשכר סימבולי...

ובמילים אחרות - אף אחד מהשמות האלה לא שווה להנחית לכאן עם חוזה כי בלתי אפשרי לבנות עליהם לליגת העל (יענו המקום בו אנחנו פותחים את עונת 2017-18...)

(23-Dec-2016 21:39)אופיר34 כתב:  יש בעיה עם הצד השני....
אני טוען שלשחקנים בעלי פוטינציאל (על אחת כמה וכמה כאלה שגדלו אצלנו בבית) צריך להיות מקום בקבוצה, וריף מסיקה הוא אחד מהם. בטח בליגה לאומית.

ללאומית? סביר להניח שהוא יהיה טוב +\-, אבל אתה לא הולך להביא אותו על חוזה של חצי עונה נכון? חבל אז על המאמץ כי צריך להנחית שחקנים שאפשר לבנות עליהם בליגת העל.

אגב, נולדה כאן שאלה מעניינת:
כמה פעמים שחקני בית שלא ממש זכו לקרדיט במועדון, חזרו לשחק בשורות מכבי נתניה והצליחו?
הפעם האחרונה ששחקן בית מהעבר חזר לבית היה קובי חסן, וזאת לא בדיוק הייתה הצלחה אדירה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: סיבוב שני הרבה יותר קשה מסיבוב ראשון - לואיס ראזאק - 24-Dec-2016 9:27

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים