שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דעתי הלא פופולרית
28-Oct-2016, 8:53
הודעה: #67
RE: דעתי הלא פופולרית
(27-Oct-2016 23:33)Bilev כתב:  גם כשהוא הכי חלש על המגרש, ושרוב בעיטותיו סתמיות ולא במסגרת, אני מעדיף שערן לוי ישחק את כל המשחק בשביל הסיכוי שהמסירה/בעיטה שלו תביא להכרעה לטובתנו..
אני מעדיף לנצח בכל המשחקים מכוער ע"מ לעלות ליגה.

העונה אגב (11 משחקים, 17 שערים) ערן לוי אחראי על 8 מהם (6 כבר ו2 בישל)

לדעתי על מנת שלא נגיע למצב של פיגור (כמו ב6 מהמשחקים מתוך ה11) צריכים לתקוף כבר במחצית הראשונה ו"לדרוס"
זאת אומרת לעלות עם הרכב (שבמידה וכולם כשירים כמובן) שסבע ולוי בצדדים, ועם 2 חלוצים - בדש ורועי דיין (כל העונה הזו הם שיחקו יחד רק פעמיים - מול שעריים לאיזה 20 דק' ומול נשר ברוב המחצית השניה, ובשני המקרים תקפנו הרבה והיו דקות טובות בשליטתנו.

והיה והשגנו את היעד וזה להוביל במחצית - אפשר להוציא את אחד החלוצים ולהכניס את קוגבנייה ואז לחזור למערך שסבע וקוגבנייה בצדדים לוי מתחת לחלוץ. אם "חלילה" המחצית מסתיימת בתיקו או עדיין ביתרון של הקבוצה השניה, אז גם יש פתרונות מהספסל (מה עם השחקן שהגיע מבית"ר נורדיה ועדיין לא שיחק? הוא עדיין נמצא בקבוצה?)

בכל מקרה נגד הרצליה הם בעקרון פחי אשפה חוץ מפושה.. לדעתי צריך לשים עליו שמירה אישית, ואני אפילו אהיה מגעיל ואגיד שלגרום לפציעתו ולהורדתו מהדשא ע"י כניסה של גזל או משהו כזה... גם במחיר של עשרה שחקנים.. .
או בעצם רק שמירה אישית..
ממש לא מסכים איתך לגבי הרצליה
משחק קשה שאומנם תלוי בנו אבל עדיין קבוצה מאומנת טוב יהיה לנו קשה.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: דעתי הלא פופולרית - tomi1981 - 28-Oct-2016 8:53

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים