שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עדכונים לקראת המשחקים הקרובים
21-Oct-2016, 10:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Oct-2016 על ידי 10:51 יגאל יהב.)
הודעה: #6
RE: עדכונים לקראת המשחקים הקרובים
(20-Oct-2016 21:51)פיליפצוק כתב:  
(20-Oct-2016 21:33)יגאל יהב כתב:  מדהים! איך זה שהמשחק בר"ג? זו מתנה בלתי צפוייה לאוהדים תושבי גוש דן. הם בעונש רדיוס או שהם רוצים לעשות קופה? בכל מקרה מתנה בלתי צפוייה לאוהדים תושבי גוש דן. ואני הייתי בטוח שבמשחק הזה לא יתאפשר לי להיות נוכח.

בענף שמנוהל בישראל ע"י אוסף של פחי אשפה, אז קבוצה כמו נשר צריכה "להיענש" ולארח משחק בית לא בנשר, לא בעפולה, לא בנצרת עלית אלא בר"ג וזה בגלל שיזרוע.

אז זו הסיבה. לא ניתן כל כך לבוא בטענות כלפי מנהלי הכדורגל בארץ כי זה קורה לכל הקבוצות. בסוף הכל מתאזן. ואני לא בטוח שנשר מצרים על ההתקרבות לנתניה. זה יכניס להם קופה יפה. הרצליה תפוס, אז הקרוב הבא הוא ר"ג.

אני בכלל חושד שהם אפילו לא היו מתנגדים לארח ממש בנתניה כי זה היה ממקסם להם רווחים, אבל זה אסור לפי תקנון ההתאחדות. תקנון זה מתיר לקבוצה לארח את יריבתה במתקן של השנייה רק אם מתקן זה משמש בקביעות כמגרשה הביתי. כך היה עם שמשון ת"א בשנות ה-70 ועם הפועל רעננה בשנים האחרונות.

(21-Oct-2016 1:43)אלדד כתב:  רגע של נחת קיודה הגיע לרומא והצליח להשיג תיקו 3 עם שער ובישול, כל הכבוד

https://youtu.be/7UDim3fUIn4

עלינו לשמוח למענו. אין לשכוח שהוא היה פה בתקופה הקשה ונשא את המצב בדממה. ואולי גם יצאו לנו גם גרושים דמי השבחה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes יגאל יהב's post:
אלדד (2121-1010-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: עדכונים לקראת המשחקים הקרובים - יגאל יהב - 21-Oct-2016 10:48

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים