שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
24-Aug-2016, 20:01
הודעה: #32
RE: סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
(24-Aug-2016 18:26)עידן444 כתב:  עצם ההחמצות המטורפות אומר שהוא החמיץ. עוד לא אומר שהוא מחמיצן כרוני.
הוא עוד לא בן 21. במדינה זרה.
אבידור עוד מעט בן 30. כל החיים שלו היה מחמיצן ונראה לי שיש קצת הבדל.
האם סלובו בונה עליו שיהיה הכובש המצטיין שלו? אני בכלל לא בטוח. גם אם הוא יבשל כמות יפה הוא את שלו עשה.
לתת תפוקה מניח שמצפים מדיא, ערן לוי, ושון ויסמן\רועי דיין- שמיועדים להיות 9.
בסך הכל מסתמן שקוגבנייה יתן את שלו והוא גם שחקן עם פוטנציאל לעתיד- להבדיל משחקנים אחרים בקבוצה. ממש לא השחקן שהייתי משחרר ראשון...
ונכון לכרגע הוא השחקן עם הכי הרבה מספרים בהתקפה שלנו וזה בקלות יכול היה להיות גם יותר. גם ערן החמיץ, ודיא החמיץ, ורועי דיין החמיץ- אבל קוגבנייה הבעיה- דווקא זה שכרגע כבש יותר מכולם... העליהום הזה וגם ראיתי את זה במגרש ליידי- הוא פשוט מגעיל! כאילו חייבים למצוא שעיר לעזאזל... ותמיד זה זה שמראש צפויים לו הכי הרבה קשיים... לא נדחף אותו... לא נעודד אותו... נעשה הפוך כמובן...
יכולת יש לו... אני מתעקש שהוא את שלו יתן... ואין לי בעיה שכל משחק ידרך על הכדור פעמיים ויבשל 2-3 שערים... זה מה שהוא היה שווה ביום שני וזה לדעתי מה שהוא יהיה שווה כל משחק בליגה הזו אם לא יהרגו אותו עם בוז בכל איבוד כדור מדקה 15(וזה לא הימור כזה גדול שזה יקרה בקרוב אם הוא לא כל משחק יכבוש צמד).
באמת שואל על סמך מה אתה אתה הורג אותו? ועל סמך מה אתה בטוח שסלובו יצליח להנחית כאן בשלב כזה איזה רוקאביצה בגרושים?

מה עשה קוגבניה כל העונה שעברה בלאומית? כבש רק 2 שערים
חלוץ זר שמשחק בליגה שנייה בישראל ולא מצליח להבקיע במשך עונה שלמה כנראה לא יעשה את זה בסיר הלחץ לחלוצים שנקרא מכבי נתניה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אלדד's post:
חזום חזום (2424-0808-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים - אלדד - 24-Aug-2016 20:01

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים