שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
24-Aug-2016, 19:30
הודעה: #30
RE: סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
(24-Aug-2016 19:10)טל.מ כתב:  קודם כל תלמד לא להשתמש במילים כמו הרגת קטלת וכו כי אתה סתם מקצין. בהרכב ששיחקנו בחצי הראשון קוגבנייה היה החלוץ והוא שהגיע למצבים ושהוא שהחמיץ בשלומיאליות. בחצי השני אחרי שרועי דיין נכנס הוא פתאום ירד לקישור ואז בכלל נתקענו . שמע הוא החלוץ ! זה ההרכב . לא ברור לי מה אתה רוצה .
דרך אגב הוא ועלי מושאלים אז לא ברור לי שוב על איזו השקעה אתה מדבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אמנם מכבי ת"א מעורבת שם חזק אבל לא נראה לי שתהיה בעיה להעביר אותם לצמיתות. זה לא שהם יושבים שם על איזה חוזה עתק...
הם גם שחקנים זרים כך שאין את העניין של דמי השבחה וכל הסרטים האלה שיש לנו עם טוברוק או הסיפור עם אריאל הרוש.
בכל מקרה ביום שני נתניה כל הזמן החליפה מקומות מקדימה. הוא לא שיחק 9 קלאסי כמו רועי דיין.
הוא הלך אחורה כשרועי דיין נכנס והיה מאוד לא אפקטיבי ועדיין כניסה אחת חזקה לרחבה כמעט הכריע את המשחק(אם רועי דיין חד הוא שם את זה בפנים).
היתרון הפיזי של קוגבנייה מאוד משמעותי בליגה הזו וזה מביא אותו למצבים טובים בתוך הרחבה. גם הכדור שהוא דרך עליו- לא כל שחקן משתלט עליו באופן שהוא השתלט. חבל שהוא דרך עליו אבל גם את אלכסיס סאנצ'ס ראיתי לא פעם דורך על הכדור ומאבד מומנטום...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים - עידן444 - 24-Aug-2016 19:30

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 14 אורחים