שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האצטדיון בנתניה יורחב ויכיל 24,000 מקומות
16-Aug-2016, 9:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Aug-2016 על ידי 9:37 עידן444.)
הודעה: #24
האצטדיון בנתניה יורחב ויכיל 24,000 מקומות
(16-Aug-2016 9:16)אריאל כתב:  אני לא יודע מה זה "איצטדיון קטן יותר" כי מידות המגרש הן אחידות. אפשר להרחיק את היציעים מהמגרש ואז להרחיב את האיצטדיון, אפשר לבנות יותר קומות ביציעים ועוד כדי שאיצטדיון יהיה גדול יותר.
אבל אם היציע קרוב ולא בונים 2 קומות, אז לא צריך להיות הרבה הבדל מטרנר.
מישהו יודע כמה מקום היה ביציע הכבוד של הטניס וכמה ביציע הרגיל שם?

מידות המגרש לא אחידות. יש איזה טווח. המגרש בקופסא לא היה בגודל של המגרש החדש.
אבל גם אם נניח המגרש הוא בגודל זהה והיציעים במרחק שווה ממנו יש את עניין הגובה והזווית של היציע(בטרנר הזווית של היציע בערך כמו העליון בנתניה- התחתון בזווית קטנה יותר ותופס שטח גדול יותר).
אסביר את עצמי קצת יותר טוב- היציעים לאורך המגרש בנתניה מכילים 7,000 מקומות פחות או יותר(המערבי פחות בגלל עמדת השידור והעיתונאים). היציעים לאורך המגרש בטרנר מכילים 5,000. מאחורי השערים 3,000.
אני חושב שהמשמעות ברורה מבחינת פרופורציה.
גם אם נניח משלימים את היציע מאחורי השער רק עם הקומה התחתונה כמו הדרגאו של פורטו(שקשה שלא להבחין בדימיון בינו לבין האצטדיון בנתניה) עם זוויות צפייה תואומות את התכנון המקורי קשה לי להאמין שזה יסתכם ב 2,000 מקומות.
היציע החדש מאחורי השער בטדי לדוגמה מכיל בסביבות 10,000 מקומות כאשר היציעים לאורך המגרש בטדי פחות או יותר באותו גודל שבנתניה.
יציע מאחורי השער שמכיל 2,000 מקומות נשמע כמו טלאי מכוער שלא קשור לתכנון המקורי של האצטדיון וזה מקומם! אין לא כסף ובטח שלא צורך עבור דיירת הקבע באצטדיון הזה, מכבי נתניה- בשביל לבנות את הטלאי הזה!
שמכבי ת״א תעבור לראשל״צ ומצידי תשלים שם את הבניה ל 25,000 אם זה מה שמתאים לה ותעזוב את האצטדיון שלנו בשקט!

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
האצטדיון בנתניה יורחב ויכיל 24,000 מקומות - עידן444 - 16-Aug-2016 9:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים