שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עוד ניסוי כלים מכבי נתניה - הרצליה אבל יש תוספת חשיבות למשחק
13-Aug-2016, 0:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2016 על ידי 0:37 עידן444.)
הודעה: #10
עוד ניסוי כלים מכבי נתניה - הרצליה אבל יש תוספת חשיבות למשחק
הרשמים שלי מהיום:
דברים רעים-
1. ההגנה מקבלת שערים מיותרים ממצבים נייחים.
2. לדעתי דין גל כמעט לא נגע היום בכדור עם הידיים חוץ מלהוציא כדורים מהרשת.
3. דיא סבע חלוד.
4. שופט בדיחה. נתן להרצליה כדור חופשי מתנה שהוביל לשער הראשון.

דברים טובים-
1. ערן לוי- תענוג! גם כחלוץ מרכזי כפי שטענתי כאן כשפתחנו את הנושא- עדיף שערן לוי יהיה שחקן חופשי שבא מאחור אבל גם כחלוץ מרכזי זה לא כזה הזוי בזכות משחק הגב שלו ומהירות המחשבה.
2. ניקו אולסק ועלי מוחמד- מישהו שמכיר אותם אמר לי שלדעתו הם יהיו צמד קשרי האמצע הטובים בליגה. התחושה שלי היא שהוא צדק. והם די מספיקים בלי צלע שלישית שתתרוצץ להם בין הרגליים. שניהם ועדיף איתם שחקן התקפי יותר ולא הגנתי יותר סטייל גזל או טגה. כל המשחק שלנו התחיל לזוז כשניסן דנון נכנס במקום גזל. פתאום היינו הרבה יותר מסוכנים ועדיין לא הגיעו לנו לשער מה שאומר שבאמת לא צריכים 3 קשרים דפנסיביים באמצע- ואני מניח שהרצליה היא קבוצה די משקפת לרמת הממוצעת בליגה.
3. דידייה קוגבנייה!
לא יודע מה רוצים ממנו.
אני מוצא בו המון! היו לו כמה מהלכים נהדרים!
בחור צעיר שעתידו לפניו- מאוד מקווה שאני לא טועה- ואם אני לא טועה- הבחור הולך להפתיע בענק!
4. אומרים שיש בעיה בעמדת המגן השמאלי. שבוע שעבר שמעתי שקובי מור היה בסדר גמור. היום שיחק קרלוס לואיזה ונתן משחק שקט וסולידי. נראה לי קצת פרווה ולא תומך מספיק בהתקפה(להבדיל מויקי אבל זה דווקא בסדר שיש אסימטריה במגינים) אבל מגן צריך קודם כל להגן ולשחק בטוח- ואת זה הוא עשה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
עוד ניסוי כלים מכבי נתניה - הרצליה אבל יש תוספת חשיבות למשחק - עידן444 - 13-Aug-2016 0:35

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים