שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
15-May-2016, 10:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-May-2016 על ידי 10:56 עידן444.)
הודעה: #24
RE: "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
משה, אין לנו ברירה.
אתה בעצמך מבין שאין על מי לסמוך.
אתה בעד מישהו כמו סתיו שחם או אשר אלון?
אני חושב שאוהדים יכולים להביא יותר כסף מהם(שזה פחות או יותר כלום...)
גם עם סתיו שחם לא תגיע לכלום ותדשדש בין הליגות וגם עם קבוצת אוהדים- לפחות בקבוצת אוהדים הקבוצה תהיה קרובה לקהילה ואנשים ירגישו חלק ממשהו.
היה לי כסאח רציני עם תומר חרוב בנושא הזה כשהיה מו"מ עם "מיליאדר" כשהוא המשיך להחזיק בדעה שעדיף פירוק ולבנות חדש עם מעורבות אוהדים. היום לא רואה ברירה. לא סומך יותר על אף אחד. לדעתי הוא צודק בדבר אחד- במוקדם או במאוחר הדבר הזה שהיום הוא לא יותר מטרנד במקומות שהאוהדים מאסו בבעל הבית ובהתנהלות(חוץ מיפו) יהפוך לשכיח יותר.
היום כולם מסתנוורים ממה שאלונה עושה בב"ש. גם היא ברור שתגיע למיצוי מתישהו. אז אולי היא תשאיר מועדון מספיק חזק ליום שאחרי ואולי לא. אולי היא אפילו תשאיר מועדון שאם יהיה על המדף הוא יהיה אטרקטיבי למישהו שיקח אותו אבל אם את נתניה אף אחד לא לקח אחרי יאמר כשהסחורה היתה במצב טוב מי מבטיח ששם זה יקרה?
בבית"ר היום יש אוהדים שחושבים שתוך כמה שנים בית"ר נורדיה תהפוך לקבוצה הבכירה(בחיי שראיתי אוהד שלהם כותב את זה אתמול).
הקבוצה שייכת לאוהדים.
הקבוצה לא צריכה להיות צעצוע של מישהו- ותכלס- רוב בעלי הבית הם פח זבל. באחוזים הסיכוי להגריל איזה אידיוט גדול בהרבה מאשר להביא לכאן אלונה או שחר(שרבים מאוהדי מכבי חיפה מתים כבר שרק יעוף! אפילו הוא!)

לנו יש את התנאים הטובים ביותר להרים מיזם חזק בהרבה מאשר אלה שעשו את זה עד היום במקביל לקבוצת האם(שוב, חוץ מיפו).
יש לנו קהל גדול בהרבה.
יש לנו אוהדים עשירים שלא רוצים להיות בעלים ולמשהו טוב וסוחף ירתמו- אין לי ספק בכך!
אפשר לבנות מחלקת נוער מדהימה!
יש לנו תנאים שאין במקומות אחרים.
אני באמת חושב שצריך ללכת על זה.
אני באופן אישי רואה 2 אפשרויות-
ניתוק מוחלט או ללכת על משהו חדש ונקי ביג טיים!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה" - עידן444 - 15-May-2016 10:51

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים