שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי תל אביב בנתניה...
04-Apr-2016, 17:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Apr-2016 על ידי 17:24 אופיר34.)
הודעה: #30
RE: מכבי תל אביב בנתניה...
(04-Apr-2016 15:27)אלון כתב:  לאורך זמן (וגם לא) זו החלטה גרועה.
התלבטות של אב+ילד (לא מה1,000 אוהדים שיגיעו בכל מקרה) או התלבטות של כמה חברה מהבית ספר, מכבי נתניה-מכבי יבנה, או מכבי ת"א נגד כל קבוצה בליגת העל?
מאמין שהתשובה ברורה...

הכל טוב ויפה אבל מסביר לך שברב המשחקים האופציה לרכישת כרטיסים לא תהיה קיימת בכלל.
ואני גם חושב שאבא כמוך וכמו עוד כמה אבות אחרים שאני מכיר (שהם לא חלק מה 1000) ישארו נאמנים לקבוצתם הטבעית ויקחו את ילדיהם לראות את נתניה-יבנה בשישי אחה"צ ולא את מכבי- פ"ת במוצ"ש.
מי שלא ינהג ככה ויחליט בוקר אחד שהוא ודור ההמשך שלו מחליפים קבוצה שיבושם לו. מבחינתי אחד כזה הוא לא אוהד אמיתי. סתם טרמיפיסט שאוהד מטעמי נוחות ולא מאהבה אמיתית לקבוצה.

(04-Apr-2016 17:00)אלון כתב:  אוסידון נכשל מקצועית וכלכלית, מעולם לא היה על כך ויכוח ולכן היה צריך ללכת. לא חיפשתי סיבות והצדקות לקיומה המחאה. אני רק שואל היכן כל מארגני המחאה שאמרו (ולא פעם אחת) שברגע שאוסידון לא יהיה פה, דברים יסתדרו. על מה הם נשענו? הנה אוסידון הלך, מה הלאה? למה כספים שהובטחו לא זורמים לקופה?
ברגע שאוסידון עזב כולם צהלו ואמרו שלא הייתה מחאה מוצלחת כזו, למה פתאום משנים את הדברים ואומרים שהמחאה זה רק תירוץ לעזיבתו? אתה רוצה לאמר לי שאם לא הייתה מחאה אוסידון גם היה הולך? אני לא בטוח.
מה שונה השנה משנה שעברה (שלדעתי הייתה גרועה בהרבה מבחינה כלכלית)? למה אז כולם נרתמו לעזור והיום מפנים עורף? מאבקי אגו מול מרים?
לי אישית נראה כי יש פה הרבה אגו ואינטרסים מצד אנשים כאלו ואחרים ומי שאוכל אותה זה אנחנו האוהדים שפתאום מתבקשים לקחת אחריות על הקבוצה, ולנהל אותה...

לגבי הכספים שהובטחו - הם כנראה הובטחו רק בתקשורת....
לא תשובה, לא גלבוט -קאהן, לא אייל , לא ירון ישראל ולא אף אחד אחר שאני מכיר הבטיחו נהרות של דולרים רק שאוסידון ילך הבייתה.... סתם קשקוש עיתונאי. עוד אחד מיני רבים....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מכבי תל אביב בנתניה... - אופיר34 - 04-Apr-2016 17:18

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים