שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי תל אביב בנתניה...
04-Apr-2016, 17:00
הודעה: #27
RE: מכבי תל אביב בנתניה...
(04-Apr-2016 16:09)אסףג כתב:  אלון,
לא כתבתי סתם.
ובעניין המחאה, אוסידון הוא לא הילד שעצר את המים עם האצבע בסכר. הוא הילד שיצר והחביא את כל הג'יפה שיוצאת עכשיו מהסכר. ולא סתם הוא יעני פרש עכשיו, כי עכשיו הגיע זמן התשלומים.זמן טוב לתרץ "אלימות" ולברוח...לא?
אז מצד אחד, פיזרת כספים, החתמת שחקנים הזויים מסיבות הזויות (או לא הזויות) , יצרת מצג שווא שכולם אשמים חוץ ממך ומצד שני רבת עם כל מי שיכול היה להכניס כספים. ובעיקר רימית את כולם, אומנם לא כל הזמן, אבל רוב הזמן. והאמת - בכישרון.
רק נכון לדצמבר האחרון הגדיל הכלומניק את הגירעון הידוע במיליון שח, ואת יתר "תרומתו" לגירעון החביא טוב ב-2016 (אם לא מעבר לכך).
ואני לא חושב שהאכילו לוקשים, רק שהאיש הותיר בעיות סבוכות וקשה לפתור אותן.
אוסידון נכשל מקצועית וכלכלית, מעולם לא היה על כך ויכוח ולכן היה צריך ללכת. לא חיפשתי סיבות והצדקות לקיומה המחאה. אני רק שואל היכן כל מארגני המחאה שאמרו (ולא פעם אחת) שברגע שאוסידון לא יהיה פה, דברים יסתדרו. על מה הם נשענו? הנה אוסידון הלך, מה הלאה? למה כספים שהובטחו לא זורמים לקופה?
ברגע שאוסידון עזב כולם צהלו ואמרו שלא הייתה מחאה מוצלחת כזו, למה פתאום משנים את הדברים ואומרים שהמחאה זה רק תירוץ לעזיבתו? אתה רוצה לאמר לי שאם לא הייתה מחאה אוסידון גם היה הולך? אני לא בטוח.
מה שונה השנה משנה שעברה (שלדעתי הייתה גרועה בהרבה מבחינה כלכלית)? למה אז כולם נרתמו לעזור והיום מפנים עורף? מאבקי אגו מול מרים?
לי אישית נראה כי יש פה הרבה אגו ואינטרסים מצד אנשים כאלו ואחרים ומי שאוכל אותה זה אנחנו האוהדים שפתאום מתבקשים לקחת אחריות על הקבוצה, ולנהל אותה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מכבי תל אביב בנתניה... - אלון - 04-Apr-2016 17:00

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 32 אורחים