שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מועדון בן ערובה
15-Mar-2016, 12:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2016 על ידי 12:05 עידן444.)
הודעה: #22
מועדון בן ערובה
(15-Mar-2016 5:03)זאב רווח כתב:  עידן ציטטת מישהו בשם אבירם שלא ראה את נתניה הגדולה
ואני אומר לך שהוא לא הגזים בכלל כל עונה מאז 82 זה החמצה
שתבין רק דבר קטנטן
בעונת 81 בסופה לא לקחנו אליפות אבל במשחק האחרון שבני יהודה פתחה רגליים לכפר סבא ואילו אנחנו הבסנו את ראשל"צ 1-4 כשנתנו להם להוביל ככה שאולי כפר סבא ירגישו שאננים
באותה עונה ראינו את תצוגות הכדורגל היפות ביותר בסיומה כאמור אפילו שלא לקחנו אליפות כל הקהל מחא כפיים לשחקנים ולמאמן .

כאוהד וותיק שחווה את העונה הראשונה עם דויד שוויצר כמאמן ועד ימינו אלו אני יכול להצביע על הבעיה של מכבי נתניה בסגירת עיניים .... עד אותה תקופה הכדורגל היה עובר דרך מרכזי מכבי והפועל היה בערך בצורה גסה חלוקת משאבים שוויונית ככה שכל קבוצה התבססה על השקעה בערך שווה , כשנכנס הכסף הגדול הכל החל להתפרק ... יצחק לנד ז"ל עוד ניסה אבל גם הוא כבר לא יכל ...

אם יבוא משקיע רציני יקח לו לפחות 5 שנים להחזיר את האימפריה אבל אחרי השקעה ראשונית מאסיבית לאחר מכן יוכל לקטוף הרבה כבוד אבל לא רווחים
דוגרי מיליונר לא מספיק להחזיר האימפריה צריך מיליארדר והכיוון עם גרוס לא מבשר לי בשורות אולי קבוצת מרכז טבלה ומדי פעם פליאוף עליון אבל לא יותר

אם הברירה היא בין מיליארדר שיבוא ישקיע כאן כספים בלי הבחנה, יביא אותנו לתארים בטווח הקצר, יברח כשירגיש מיצוי או כשיגמר לו הכסף- וזה בדרך כלל קורה די מהר לאנשים מהסוג הזה- לעומת האופציה בה בא אדם פחות עשיר, יותר מחושב, עם ראייה לבנות מועדון איתן, לטווח ארוך- עד כמה שזה מפתה להגיד שאני מעדיף את האופציה הראשונה העיקר סוף סוף לראות תארים- זו באמת דילמה.
בכל מקרה אם גרוס נמצא בקבוצה השניה ועובדתית, קבוצת כדורגל לא מצליחה למשוך לכאן גולדהארים כל שני וחמישי(אפילו אם הם אוהדים...)- ושעון החול אוזל- אני מחבק את גרוס, מאוד מקווה שכל האנשים היקרים שאוהבים את הקבוצה, העיריה, וכמובן הקהל- יתנו לו גב ורוח גבית להוציא את המועדון הזה לדרך חדשה.
אנחנו קצת מקדימים את המאוחר בעניין גרוס פשוט רציתי להגיב להתייחסות שלך לגביו.
כל עוד זה לא סגור אני משתדל להתייחס לעניין כמשהו שהוא בגדר סימן שאלה גדול.
לפי הפרסומים אני מעריך שמדובר בבן אדם שיש לו את היכולות הכלכליות. בכל מקרה גם כסף גדול לא עוזר אם לא משתמשים בו נכון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
מועדון בן ערובה - טל.מ - 14-Mar-2016, 11:01
מועדון בן ערובה - טל.מ - 14-Mar-2016, 15:11
מועדון בן ערובה - טל.מ - 14-Mar-2016, 15:48
מועדון בן ערובה - עידן444 - 15-Mar-2016 12:02