שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה
05-Mar-2016, 2:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Mar-2016 על ידי 2:44 אופיר34.)
הודעה: #23
RE: עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה
(04-Mar-2016 21:32)טל.מ כתב:  תקשיב אתה מדבר שטויות ברצף. הבוגרים כבר ירדו אין להם שום מטרה כרגע . פשוט כלום . להעביר את הזמן. לנוער יש מטרה יש משחק גביע . תסביר לי חוץ מהצורך הנורא שלך להיות צודק תמיד מה נורא יהיה אם במשחק ספציפי הנוער יעלה בהרכב הכי חזק שלו ? כולי אוזן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ברור שאני זה שתמיד מדבר שטויות ופיו של הגאון מוילנה רק מפיק מרגליות....
אז הסקט ושמע, לגבי העניין הספציפי אני מסכים עם עידן ,אבל זה ממש לא האישיו. האישיו פה זה נסיון לייצר עוד שערורייה , עוד דרמה ועוד סיפור גדול מסביב לקבוצה כאילו שחסר לנו צרות. מזכיר לי איזה מגישת רדיו מוכרת...

אני מדבר עכשיו על העקרון שלא משנה מה יקרה ומה יוחלט לך ולדומיך תמיד יהיה מה להגיד. רצית שחרורים - קבלת שחרורים. רצית לשתף שחקני בית לקראת העונה הבאה - אתה מקבל שחקני בית. אתה מסופק ?? ברור שלא....

ביום שיהיה לך עמוד שדרה ותלך עם האמת שלך עד הסוף אני אולי אוכל להתווכח איתך. בינתיים אתה מתנהל כמו אחרון שטופי המח.

(04-Mar-2016 14:28)אייל ס כתב:  טל,אנחנו פלוס מינוס בני אותו מחזור....יש יתרון לגיל,לפחות בהפנמת הכוחות...
אתה כבר יודע הרבה זמן את מה שאני גיליתי רק לאחרונה,תשקיע משאבים במקומות אחרים.

אייל, נשמח לשמוע מה התגלית המרעישה שגילית לאחרונה....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה - אופיר34 - 05-Mar-2016 2:40

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 13 אורחים